reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Hello Słoneczka:)

Jak mija dzionek u mnie nie zle... Troszku mdli ale jest ok,

Jua niczym sie nie martw mnie piersi przestały bolec jakos w 8tygodniu ... takze nie długo mnie bolały, czasem wogóle nie bolą... Takze głowka do góry...


Co do tesciow to od poczatku chyba nie mialam z tym ptoblemu... mowie Mamus i Tatko hehe tak jak do swoich :p


Scarletka dzisiaj nie zarazam mdłosciami i Pawciami ;))):p:-D
 
Ola, Cliford dzięki, jest taki słodziutki, że nie umiem się na niego nawet gniewać jak się zesika w domu ;)
Jeszcze mu teraz ząbki mleczne wypadają, to już w ogóle jest rozkoszny ;)

A ja dzisiaj na obiadek zrobię spaghetti napoli (papryka czerwona i zielona, czosnek, cebula biała i czerwona plus sosik z paczki) :D

A ja do moich teściów już mówię mamo i tato, ale tak w 3 osobie hehe np. mama sobie usiądzie, albo podać tacie ryżu ;) Mój eM tak samo do mojej mamuni, niestety mojego taty nie zdążył za bardzo poznać, bo tata zmarł w ubiegłym roku :/
A generalnie my poznaliśmy się 23 kwietnia 2006 roku, 10 sierpnia już razem wynajęliśmy kawalerkę i tak poleciało :D
 
Ostatnia edycja:
Malinka..no wcale się nie dziwię ,że nie możesz się na niego gniewać i mu się oprzeć ;D jest taki kochany!!!!
Przykro mi z powodu Twojego taty ale bądź dzielna i silna. Jesteśmy przy Tobie . Buziaki!!!!

Co do obiadku to jakoś nawet o nim nie myślę...jakoś brak apetytu....najważniejsze ,że śniadanie weszło i się przyjęło ;D

Lecę trochę ogarnąć to wszystko w domku i później będę!!!
 
Cześć dziewczynki.
Ale naskrobałyście od wczoraj, dużo czasu zajęło mi nadrobienie zaległości. Tym bardziej, że men w domu i okupuje kompa:-(
Dzisiaj u mnie pogoda też do bani, deszcz, deszcz, deszcz, i pewnie przez niego taka śpiąca jestem:crazy:
 
Cześć Dziewczynki,

Jaka ja jestem nie wyspana! Do 2 w nocy się tłukłam a od 7 rano do 10 sąsiad słuchał tego:

YouTube - Volare - Wino, wino znam już ten wspaniały tekst na pamięć.

Teraz już wiem co czuli moi sąsiedzi jak robiłam z bratem całonocne imprezki;) nawet ze śpiewaniem na balkonie i tańcami do rana hehe

Piersi mnie tak bolą że ich dotknąć nie mogę. W biustonoszach się nie mieszczą za to brzuch się schował i jest mniejszy niż przed ciążą. Schudłam trochę a przecież nie wymiotuję. I gdzie ta moja ciąża?

Dzisiaj rano leżałam kilkanaście minut z ręką na brzuchu i nic nie poczułam, jeszcze chyba zdecydowanie za wcześnie... A już bym tak chciała poczuć mojego Gigusia:)

Co do folika to mi lekarz przepisał dawkę 15mg 3 razy dziennie przez 2 tygodnie. Jak się doczytałam to do niego zadzwoniłam czy aby to nie pomyłka ale powiedział że nie i że to dawka lecznicza więc brałam a teraz tylko zwykły folik 0.4mg biorę.

Dzisiaj o 17 przychodzą do mnie 4 koleżanki z lo, więc zapowiada się fajny dzień:) a wieczorem przyjeżdzą mąż czyli nie przytulam się już dzisiaj tylko do ściany hehe

Dziewczyny nie myślcie i nie czytajcie o tych poronieniach itd. Myślmy pozytywnie!!!

A teraz sobie pogram w literaki;)
 
Ewi koniecznie musimy się spotkać w kurniku :)

A masz też tak, że przy otwartym forum nie działa JavaScript na kurniku??
Jak wyłączę forum, to śmiga, a z forum nie chcę się uruchomić :/
 
Ostatnia edycja:
A za mną chodzi znowu chińska zupa ostro-kwaśna, aaaaaa!!!!!! A tu ani produktów nie mam w domu (a są nie do kupienia w zwykłym spożywczaku), ani chęci i sił żeby do knajpy od tej zupy tłuc się 20 km przez piątkowe @#$%^&!!@#$ warszawskie korki.

I co ja biedna zrobię :growl::sad::no2:? Ogłoszę strajk głodowy!!!
 
reklama
Cześć Pączuski:))))
Mało strasznie mam czasu ostatnio i nie czuje się najlepiej śpie jak bulgot i troche kręci mi się w głowie:/ wczoraj mnie mdliło więc nażarłam się kiszonej kapusty i dostałam zgagi-jak nie urok to sraczka.
Achhhhh
 
Do góry