reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

kochane popatrzcie na zegarki!!! ale dospałam łooooooooo matko!!! syn ślicznie się koło mnie bawił, a ja chrapałam. no ja nie mogę się z tym spaniem opanować:/
jua piersi mogą w pobliżu 2 trymestru przestać boleć, choć mój gin na ostatniej wizycie pytał się czy bolą. poobserwuj siebie kochana, bo może cię z rana mniej bolą, a wieczorową porą nie dotkniesz. mnie też nie tak samo zawsze pobolewają.

u nas leje
idę wymyślić coś na śniadanie
 
reklama
no wlasnie tak od 3 dni bol byl coraz mniejszy wieczorem to ich prawie nie czuje, rano jak dotykam to troche bola ale tak mini mini. naczytalam sie o poronieniach zatrzymanych i sie martwie ;( taka panikara ze mnie
 
O faktycznie - jeszcze tylko pół roku i już nigdy same nie będziemy ;)

U mnie też leje Scarletka, a niedługo musiałabym Fredzika wyprowadzić.. Marta tej to ja już wiem skąd Ty jesteś ;)

Wzięłam w końcu paracetamol, bo już waliłam głową w ścianę, drzemka półgodzinna i już duuuużo lepiej..

A co do brzuszka fifronka, to ja chyba rozszyfrowałam mój ból - mam zrosty po wycięciu wyrostka w zerówce (kiedyś gin mi już to mówił przy badaniu, jak się skarżyłam na kłucie w jajniku - myślałam, że to jajnik) no i pewnie znowu się rozszerza z tej strony :)
 
JUA, ROZCZOCHRANA, TULIP - nie widzę was w spisie marcjanek!

jua - jak masz panikować to zaraz ci neta zablokujemy:-) wiem że czasem ciężko ale trzeba optymistycznie... bo stresy nam nie potrzebne:-) i wszystko będzie dobrze kochana!
 
hej


ja tesciowa widzialam raz wiec problemu nie mam, do zony tescia mowie po imieniu. A i po slubie tesciu sam powiedzial,ze moge mowic tato lub po imieniu, wybralam po imieniu (mysle ze jemu tez to bardziej odpowiada),ale i tak staram sie mowic bezosobowo albo teraz to juz czasem mowie 'dziadek' :-D Za to moj maz od slubu mowi do moich rodzicow mamo/tato ;-) ja bym sie raczej nie potrafila przekonac :)

a co do smarowania kremami.... u mnie ciezko z systematycznoscia niestety. Ale jak pamietam i mi sie chce to smaruje ;) staram sie codziennie.


a ja mam takie humorki ciazowe ,ze masakra. Non stop jestem zla jak osa, albo mi sie plakac chce, chociaz czesciej jestem zla. Sama jestem w szoku. W pierwszej ciazy mialam humorki,ale nie az takie :szok: dalo sie ze mna wytrzymac, a teraz to ja sama ze soba nie moge wytrzymac :baffled:
 
Witam marcjaneczki:-)
Oczywiscie u mnie tez pada ale nie mocno;-)
Ja juz po sniadanku i czas na spacerek z grubciem,brrryyy a tam tak zimno i brzydko,blee
Co do bolu brzucha to mnie dwa dni temu mocno bolało a tak to mam takie czasowe bole na dole w boku,czasem nawet jak siadam to zakuje.Piersi bola najbardziej w nocy,przy zmianie pozycji,a w dzien to mniej i tylko brodawki.
Trzymam kciuki za wizyty u ginkow:-)
 
hehehehehe futrzak ma rację!
ból cycuchów i czegokolwiek u każdej z nas , to indywidualna sprawa, tak samo jak różne tempa rośnięcia naszych brzuszków nie ma cię czym przejmować, jak innych objawów brak
ja natomiast dzięki mdłościom i biegunkom, które mnie ostatnio nawiedzają, pozbyłam się mojego cudnego brzuszka:/ zmalał i schował się znowu w środku..:/
 
jua nie panikuj mnie w ogole nie bolaly i nie bola moze dlatego ze sa duze wszystko napewno jest wporzadku :)

u mnie tez leje od rana wiec czas najwyzszy wziasc sie za porzadki w mojej szafie i powywalac zbedne ciuchy:)
 
No i ja też już po śniadanku...dziś była paróweczka na gorąco z ketchupem, kromal z masłem i pomidorek mmmmmmmmmm pychota ,że aż palce lizać :-):-D

Co do kwasu foliowego to do 5 września (czyli kolejnej wizyty) mój wspaniały ginekolog kazał brać kwas foliowy a jak przyjdę to wypisze mi witaminki tak więc u Ciebie Futrzaku pewnie będzie tak samo ;-)
Fifronka...te 6 miesięcy to niby tak daleko ale jak sobie pomyślę ,że te 3 tak szybko zleciały to aż strach mnie ogarnia :szok::-)
Yua...tak jak Futrzak mówi Ty się ciesz jak nie bolą i nie szukaj nie potrzebnych przyczyn :-), mnie już w dzień też nie ale w nocy i z rana to masakra czasem...:crazy:
Marta a Milutek wybierała się na wczasy więc pewnie jeszcze słodko wypoczywa i nabiera sił :-)
Co do teściów zaś...to ani z mojej strony ani z mojego małża nie było oporów i od razu zaczęliśmy jeszcze w dniu ślubu mówić mamo i tato...:szok::-) mam to szczęście ,że są daleko i często tego nie muszę robić -choć czasem ich mi tu brak...

Scarletka..ja też mam jakiś mniejszy brzuszek....:-(
 
reklama
Do góry