reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
tak leje za oknem a ja mialam plan sie polenic w hamaczku na balkonie :/

odnosnie tesciow- ja zyje ze swoim partnerem bez slubu- a on i tak wola na moja mame tesciowka- albo mama, moze dlatego ze obcokrajowiec i mu latwiej. Ja do jego rodzicow zwracam sie po Imieniu- uroki porozumiewania sie po angielsku.

Jua- tak sobie myslalam, ze niepotrzebnie sie nakrecamy tymi poronieniami- zdarza sie( mi tez sie przytrafilo) ale jak ktoras napisala- szanse na to ze wszystko jest ok sa duzo wieksze! Trzeba sie optymistycznie nakrecic- dzidzi to nie zaszkodzi
 
No niestety u mnie dziąsełka też krwawią.. Kupiłam już szczoteczkę ultra soft i trochę lepiej, ale spytam jeszcze jak pójdę do zębologa :)
 
Wiecie dzis mimo nie przespanej nocy miałam fajny sen,snił mi sie moj bobas,miał czarne krecone włoski i wygladał jak mała małpka,hihi
 
reklama
Do góry