reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Corilla - to leż i uważaj na siebie...no i oczywiście wpadaj tutaj jak najczęściej!


tulip - heh...normalnie odpowiedziałabym że wszelkie wątpliwości co do łykania tabletek powinien rozwiać twój ginekolog...ale jak zabronił ci smarować się kremem...to ja tego nie skomentuję... może jeszcze zabronił w ogień patrzeć? przepraszam że ja taka oschła ale kurcze...mógł powiedzieć jakich składników w kremie unikać... bo niesmarowanie się wydaje mi się śmieszne... mi mój ginek pozwolił się farbować i malować paznokcie ... nie chcę wiedzieć co by powiedział twój...
no i ja się smaruje kremem- Mustela - jest napisane że mozna już od początku się smarować... no i tak już patrząc krytycznie ... to czemu by nie używać kremów dla niemowlaków czy oliwek dla niemowlaków? no co jak co ale one nie powinny zaszkodzić? czy się mylę?


no i dobranoc laseczki!

Takie male sprostowanko- to nie moj gin przestrzegal mnie przed kremami w 1 trymestrez- a aptekarz. Stwierdzil , ze jest tam duzo chemi i lepiej sobie odpuscic lub ograniczyc. Oliwka natomiast jest jak najbardziej bezpieczna.

Sluchajcie znalazlam ten artykul o przyjmowaniu kwasu foliowego w pozniej ciazy. Moze on zwiekszac u dziecka ryzyko zachorowania na astme.
Ja braral folik dluuugo przed ciaza, i nadal biore bo wiem jak wazny jest w 1 trymestrze..zastanawiam sie jednak czy go nie odstawic w 2gim Folic acid in late pregnancy tied to child asthma | Reuters
milego dzionka
 
Ja w pierwszej ciązy brałam kwas foliowy tylko w I trymestrze, poem odstawiłam- tak kazał lekarz. Za to zalecił mi branie witamin Centrum Materna w III trymestrze, a tam w składzie ez jest kwas foliowy, z tym, ze mniejsza dawka.
 
Witam się i ja.
Malina, rozczochrana - mnie dla odmiany boli z lewej strony. ale tak wysoko, więc to raczej nie mój bejbik.
Paskudny dzień, ale weekend cały u rodziców, bo K wyjechał w delegację i wraca dopiero we wtorek :( Dzisiaj rano mówi do mnie: i co ty będziesz robiła sama, a ja na to: przez najbliższe 6 m-cy to ja na pewno sama nie będę :)))))))
 
tulip - mi lekarz też mówił że mam brac foliowy kwas i że powie kiedy przestać...więc podejrzewam że jak pójdę we wrześniu to wtedy powie STOP...

jua - nie narzekaj:-) tylko się ciesz:-D

fifronka - ojej...to jeszcze tylko 6miesięcy z 9 :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jua- mie tez przestaly jakos wczoraj- a jestem troche mniej zaawansowana niz ty ;-)
Przestalam sie tym przejmowac bo zdarzalo mi sie to wczesniej- nie martw sie- po jakims czasie bol powracal.
Jak mi sie dluzy ta droga do drugiego trymestru..
 
Do góry