reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Fifronie - przynajmniej mu nogi elegancko w nocy pachniały :-D nie mówiąc już o waszej łazience ;-);-)

Czytam sobie Wasze perypetie i musiałam się odezwać, jak to przeczytałam - Fifronka nocki nie zazdroszczę i martwienia się o mężusia, ale Kaśka pojechała po cąłości buahahahahaha Zaproponuję mojemu takie spa na stopy :DDDD

A Papciarkowa pisała, że czuła serduszko Maluszka, więc się przyznam, że mi też się już kilka razu zdawało, że czuję moją Kruszynkę (;) Takie bąbelki jakby mi się robiły w brzuchu, ale to nie gazy, bo są centralnie na środku na dole tam, gdzie leży Ufol a nie w jelitach :D

Witaj Ewi z mojego rocznika ;)

W ogóle to chciałam Wam powiedzieć, że nie można tu z Wami wytrzymać!!!! Ciągle o jedzeniu, ale ciągle.. No przyszłam, najedzona, zaczęłam czytać, no i teraz już tylko myślę o tym, co by tu wszamać hahahahahaha
 
Ostatnia edycja:
reklama
tetno dziecka zalezy od plci???nie wiem,czy dobrze zrozumialam :confused: moj okruszek jak bylam w szpitalu mial tetno 170.czy to nie za duzo????
Szafirek83 czytałam gdzies na forum połoznych i od wielku dziewczyn w ciązy że tetno też zależy od płci czyli u Ciebie też dziewusia:)
Moje dziecko dostanie odemnie nobla jak sie urodzi za punktualnośc codziennie równiuteńko o18 mam mega mdłosc a miedzy18,30a19 zawsze jest mega paw i tak codzień a dzisiajt to jak mnie wzieło po pawiku na jedzenie to myślaąłm że tapete że sciany zerwie normalnie trzesło mną jak pijokiem na detosie na szybcika wszamałam brzoskwinie i zaraz potem bułke z dynia bo bym nie dała rady a teraz mi smaka narobiłyście na lody mam w zamrażalniku bakaliowe wezme kapiel i zjem je wszystkie
 
Ostatnia edycja:
Nawet ty ona mnie z kg opuściłaś:):):) no nic, biorę się z jedzenie, a nie zjazdy z wagi;)
Papciarkowa jak czytam twoje przygody, to wypisz wymaluj ja:/ po mdłościach aż mnie trzęsie za jedzeniem, dopiero po tym ciut mi lepiej i można żyć:)
malina na zdrowie z tym jedzonkiem, my tu mamy od rana do nocy wspólny piknik;)
 
W 10tygodniu na usg też miałam tętno 170 i jem ciągle słodycze... A teraz zrobiłam sobie malinki z jogurtem i cukrem:)Pycha.
Ciekawe czy na następnym usg zobaczę czy to Fasoleczka czy może Groszek;) ciągle gadamy z mężem że to będzie chłopczyk hehe
Papciorkowa współczuję tych wymiotów i nudności. Mi nic nie jest, tylko piersi mam jak balony chyba już do D mi urosły i mnie bolą. Kilka razy miałam nudności w przeszłości i tylko z 3 razy wymioty jak się mięsa najadłam. Ale już go unikam:)
Waga mi podskoczyła 0,5kilo, a brzuch dalej taki jak był! Może przez to że nigdy nie był najchudszy to nie widzę róźnicy hehe
 
Aleście dziewczęta napłodziły postów! ;) już jestem, wizyta psiapsiół owocna - kolejna w ciąży :-) się cieszę, że aż mi się uszy trzęsą :-)
 
reklama
a powiedźcie mi kochane jak jest z waszymi badaniami? bo mój ginek na każdej wizycie zleca mi całą masę badań do wykonania:/ ja rouzmiem ob, morfologię i mocz kontrolować, bo i w poprzedniej ciąży raz w miesiącu robiłam, ale on co wizyta zleca mi np. robienie żółtaczki, wszystkich możliwych hormonów tarczycy mimo, że wcześniejsze wyniki były w porządku. wy też tak to wszystko powtarzacie? na toxo i cytomegalie tez mnie chciał posłać mimo, że robiłam początkiem lipca..
 
Do góry