reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Kluski serowe to i ja uwielbiam:tak: Mniam, mniam. Gofry zreszta też:tak:
Z to na czekolade nie moge ostatnio patrzeć:no: Raczej frytki i chipsy:-D

U mnie chyba powoli sprawdza sie, ze w II trymestrze samopoczucie sie poprawia:tak: Mdłości tylko delikane rano i jakby zmęczenie mniejsze. Tego i Wam zyczę i spadam bawic sie z mężulem i córcią, która aż piszczy z uciechy:tak: Oj, fajnie takiego bąbla miec i patrzec jak rośnie:tak:

Buziaki!

ja tak od tygodnia mam mdłości ...takie delikatne ale odczuwalne szczególnie po przebudzeniu ...więc lodówka musi być pełna by móc coś przekąsić:-)

mam nadzieję że ja też będę z radością patrzeć na mojego bąbelka...:-) i że nie dopadnie mnie syndrom uciemiężonej matki - wiecznie narzekającej i bez uśmiechu...bleah...o czym ja mówię - takie myśli muszę odpędzać jak najdalej:-)
 
No i stało się.... nie wytrzymałam... 1 wszy raz poszedł... Pan Pawiannn w toiiiiletce :/:/ Godz. 12 po jedzeniu i odleżeniu jak mnie wziełooooooo to juz nie dałam rady powstrzymac... mam nadzieje ze na tym 1dnym razie się skonczy... a Wy o jedzonku a ja się czuje jak SŁOŃ!! :/ Chyba protestuje i nie jem :/
 
jejuuuuuuuuuuu gofryyyyyyyyyyyyyyyyyy bingo! akurat na to mam ochotę:):) i na ciasto drożdżowe z truskawkami takie cieplutkie, ale nie mam siły robić. Ja też po nabiale czuję się lepiej, na mięso nie mogę patrzeć tak mnie targa na wymioty. wczoraj ledwo karkówkę upiekłam, a dzisiaj wydzieliłam porcję synkowi i zamroziłam, bo nie mogę znieść tego zapachu i widoku bleeeeeeee
koncia ja tez lubię te serowe kluseczki, ja je nazywam kluseczki z łyżeczki:) zawsze robię z serków homo. z waniliowych wychodzą śliczniutkie i gładziutkie:) można również z tego samego przepisu usmazyć delikatne placuszki, lubię wkroić sobie do ciasta banana. smakują mi bardziej niż zwykłe racuchy:)

a co do ociężałości, to ma takie samo uczucie, schudłam, a czuję się jak słoń. w lustrze też widzę ociężałego słonia:/
 
ona wspołczuje,oby to pierwszy i ostatni raz był.Ja wczoraj miałam taki kryzysowy dzien,prawie wisiałam nad kibelkiem,tylko ze u mnie to raczej z głodu było bo szybko zjadłam kolacje i przeszło.
Moze kogmus to sie przyda-przed chwila reklamowali jutrzejsza Wyborcza z dodatkiem ''wszystko o zasiłkach i dodatkach na dzieci''
 
Ostatnia edycja:
ona życzę ,żeby się nie powtórzyło!

Piszecie o gofrach to Wam powiem ,że ja codziennie jem jednego.Znalazłam miejsce gdzie są najlepsze gofry jakie kiedykolwiek jadłam i teraz dzień bez gofra jest dla mnie dniem straconym:-D Dzisiaj nawet stałam 10 min w kolejce ,bo było pełno dzieciaków:-D

kluski serowe chętnie wypróbuje:-)

Co do grup krwi,to antygen D decyduje jaki mamy odczynnik Rh,gdy występuje to mamy Rh +.
d małe czyli rh minus.Możesz byc spokojna
 
Ostatnia edycja:
ona wspołczuje,oby to pierwszy i ostatni raz był.Ja wczoraj miałam taki kryzysowy dzien,prawie wisiałam nad kibelkiem,tylko ze u mnie to raczej z głodu było bo szybko zjadłam kolacje i przeszło.
Moze kogmus to sie przyda-przed chwila reklamowali jutrzejsza Wyborcza z dodatkiem ''wszystko o zasiłkach i dodatkach na dzieci''

Wy wiecie kochane co to znaczy własnie... hehe dziekuje za nie zyczenie :))))

A co do gazetki Ola widzisz swietna informacja :) Juz jutro seMmMm zakupieMmMmm ;) i SeMmM poczytoMmM ;)

Scarletka stanełam na wage i 1kg do góry... :/ hehe
 
To czego Cię jeszcze nie ma na Lublinie?:sorry2: i zapraszam do Aktywnych Mam:tak::-).

Ja jestem wprawie w Lublinie bo w Świdniku tylko mąż jeszcze w Warszawie. Właśnie jedzie z kolegami na piwo. Ładnie, ładnie a ja tu biedna sama leżę ehhhh...

Marta ale ja uważnie czytam hehe, nawet nie wiem że jest jakieś lubelskie forum... Dopiero dzisiaj się zalogowałam tutaj:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry