reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ruda właśnie wyżłopałam szklankę zimnej coli, och co za chwilowa ulga w taki skwar

hehe, teraz akurat ochoty nie mam, ale w poprzedniej ciazy gdybym przeczytala takie zdanie to bym chyba..... :angry:;-)tym bardziej,ze bylam swiecie przekonana ze cola zabroniona calkowice;)
a moze tak przed wyjsciem 3 lyczki na mdlosci?:confused:

zjadlabym pomidorow ze smietana , najwyzej potem musialabym do kibelka....
tylko pomidorow nie mam, a do auta z dzieckiem i mdlosciami jakos nie mam ochoty wsiadac.... ale chlebek tez sie konczy wiec chyba niedlugo bedziemy musieli sie zebrac do sklepu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wlasnie jak weszłam do lekarza i powiedziałam ze ostatnią miesiacze mialam 10tego czerwca, gin sobie przeliczył i powiedział ze jak cos to bedzie 3ci ok 4tego tyg, i ze moze jej nie byc widac, a jak zrobił USG to chyba był w szoku bo stwierdził ze jest duża fasolka i moze być duży płód lub mnoga ciąża hehe festtt :szok:;-)
 
ale tu cisza sie zrobila ;)

kurcze ,czy tylko mi tak zimno w ciazy? Jeszcze zanim zrobilam test zakladalam na siebie cos dodatkowego, maz np. w koszulce z krotkim,a ja siedzac w domu zakladam na siebie dodatkowo bluze i najchetniej kocem bym sie przykryla.
Bartek boso po domu jak zawsze,a ja skarpetki i kapcie :szok: i mi malo :-D
 
Marcepanek najlepiej idź na badanie beta hcg z krwi to najbardziej wiarygodny i miarodajny wynik mojej kumpeli ani jeden test nie wyszedł a była w ciazy wiec głowa do góry i na badanko. DorisB bardzo dziękuje za pocieszenie i podtrzymanie na duchu tez mysle że bedzie dobrze ale juz nie moge sie doczekac wizyty 23 by zobaczyc fasolke. A ja jestem juz po pierwszych nudnościach w poprzedniej ciązy nie wymiotowałam a teraz prosze i to tak szybko.Zrobiłyscie mi smaka na pomodory ide jesc!!Pozdrawiam
 
ale naprodukowalyscie nie mam dzisiaj weny do pisania:(

ktoras pisala o zimnie w ciazy mi tez tak bylo trwalo to ze 2tyg na wieczor dostawalam temperatury i siedzialam pod kaldra i kocem i dalej sie telepalam teraz jest mi az za bardzo goraco i nie moge wytrzymac nawet chwili na dworze
 
Potwierdzam, że też za którymś razem miałam dreszcze i ubrana byłam w polar m, więc to chyba normalne. hormony szaleją
i co ruda pomidory dobre?:-) a mi się znowu chce.. ryby?!:szok: tylko dzisiaj będę ją jadła z klipsem na nosie żeby nie czuć;-)
fusia witam
ona gratuluję takiej fessssst ciążyyy hihihi super

a u nas w domku siedzieć się nie dało, zapakowałam młodego i pojechałam do klimatyzowanej galerii, dziewczyny co za ulga na 2 godziny i przy okazji kupiłam synkowi 2 pary spodenek.
 
reklama
Do góry