reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ojjeejjj.... wy to macie tepo.... ja chyba bede u was przelotnym gosciem jak widze bo nie mam za bardzo czasu, dopiero z pracy wrocilam i mala mnie to chce zameczyc, obiad trzeba jakis zrobic....masakra:(:( nie mam ostatnio jakos humoru za dobroge ale to moze ze maluch we mnie rosnie:) w ogole to brzuch mam jak bym byla w 4 miesiacu juz ja nie wiem dlaczego..... :(:(:(:(
 
reklama
Dziewczyny to znowu Ja.
Pond tydzień temu pisałam po zrobieniu testu 10mlU/ml z dwoma kreskami.
Dziś zrobiłam test o czułości 25mlU/ml a na nim te kreski słabsze:-(sądziłam ,że poziom HCG powinien być już większy.
Martwi mnie ,że z fasolką jest coś nie tak.Zobacz załącznik 264880
 
Witam wszystkie marcóweczki.... ;) Poczytalam troszke postów i widze ze fajnie jest tak porozmawiac i podzielic sie samopoczuciem ;) Tylko z tego co widzę wiekszosc z Was ma juz maleństwa a z kolejnym jest w ciązy.. ja ze tak powiem jestem taki *świeżak* bo jestem w ciązy pierwszy raz miedzy 4tym a 5tym tygodniem wstepny termin mam na 18 marca.. , i tak strasznie sie ciesze, a za razem jestem nadal w szoku , przedwczoraj sie dowiedziałam oficjalnie od lekarza, fajnie ze jest takie forum... mam nadzieje ze mogę sie przyłączyć ?? Serdecznie pozdrawiam :)



 
Witamy ona rozgość się!
marcepanek kochana,a który masz dzień cyklu? bo może to jeszcze wcześnie. najlepiej zrobisz jak udasz się na betę hcg, ona pokaże twoje stężenie hormonów i będzie jasne, który to tydzień.
moja beta wyszła w 26dc, a test 25 wyszedł mi w 28dc
 
Ostatnia edycja:
Marcepanek tutaj moge sie wypowiedziec jako swiazak, poniewaz tez robiłam 2 testy na pierwszym mi wyszła słabiutenka kreska a na kolejnym jeszcze słabsza, ale idąc do ginekologa i mowiac mu o slabych kreskach zanim zrobił mi usg to odrazu powiedział ze to nic ze słabiutka ale jest i to jest na pewno ciąza tylko jeszcze wczesna ponizej 4tego tyg., poniewaz test sie moze pomylic w drugą strone czyli jakbys była w ciazy a on by nie pokazał kreski... wiec mysle ze mozesz sie cieszyc z wczesnej ciazy;)
 
Scarletka ,to 25dc. ale ja jestem po poronieniu i cykl mi zawirował bo chyba 20.06.2010r miałam owu ,a dostałam tak jakby okres 21.06.2010r który był skąpy i krótszy o dwa dni. Na betę idę jutro.
 
Marcepanek ja również jestem po poronieniu w tamtym cyklu, po poronieniu organizm wariuje. myślę, że jak to dopiero 25dc to nie masz się czym przejmować, mnie nie raz krechy nie wychodziły do 32dc.
 
ale lecicie z tymi stronami ;)

moj synus mial drzemke a ja razem z nim..... co prawda zawsze ten czas wykorzystuje na makijaz ubranie sie lub tez nastawienie obiadu ,ale dzis zmeczenie mnie pokonalo.

wiadomo,ze powinno sie wiedziec co w ciazy mozna a co nie ,ale tez nie przzesadzajmy i zachowajmy zdrowy rozsadek :-D ja w pirwszej ciazy mialam smaka na coca-cole i nie pozwalalam sobie sie jej napic, a jak wzielam czasem 2 lyi od meza to mialam wyrzuty sumienia :-Da teraz sobie mysle ze przeciez gdbym raz wypila pol szklaneczki coli to dzidziusiowi by nic nie bylo,a ja nie musialabym meczyc sie ze smakiem na cole ;-)

agnes nic sie nie martw napewno bedzie ok, ja w 1szej ciazy lecialam samolotem 2 razy,ale to w drugim trymestrze.
ona1986 witamy :tak: i oczywiscie ze mozesz sie przylaczyc

a mnie dalej mdli...... kurcze liczylam sie z tym ze bede miala mdlosci,ale nie ze beda trwaly non stop.... :baffled: oby przetrzymac te 2-3 mc z mdlosciami :szok:
 
Witam wszystkie marcóweczki.... ;) Poczytalam troszke postów i widze ze fajnie jest tak porozmawiac i podzielic sie samopoczuciem ;) Tylko z tego co widzę wiekszosc z Was ma juz maleństwa a z kolejnym jest w ciązy.. ja ze tak powiem jestem taki *świeżak* bo jestem w ciązy pierwszy raz miedzy 4tym a 5tym tygodniem wstepny termin mam na 18 marca.. , i tak strasznie sie ciesze, a za razem jestem nadal w szoku , przedwczoraj sie dowiedziałam oficjalnie od lekarza, fajnie ze jest takie forum... mam nadzieje ze mogę sie przyłączyć ?? Serdecznie pozdrawiam :)




Ona mi tez wg kalkulatora wychodzi 18 marzec, tylko ze u mnie Pani dr nic nie widziala na USG wiec jeszcze ciaze mam nie potwierdzona. Jak narazie beta z wczoraj 1678. i to tez moja pierwsza ciaza.
 
reklama
Do góry