reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Zamieściłam cię Anetko, a rocznik jak z nicku 81?
dobra ja zmykam kochana, myć gary, bo m zostawił po sobie i za jakiś obiad muszę się brać
 
Ostatnia edycja:
reklama
mim ja również jestem na wychowawczym:-) u mnie wychowawczy kończy się w grudniu, a rodzimy w marcu, właśnie się zastanawiam czy go nie przerwać i nie iść na zwolnienie od jesieni, bo tak bym się na macierzyński załapała i potem na wychowawczy. a jak u ciebie to wygląda?
inaczej mi braknie 3 miesiące, myślisz, że to wypada? dodam, że po wychowawczym, na pewno nie wrócę tam do pracy

Ja mój wychowawczy muszę przedłużyć (mam do końca sierpnie 2 latawychowawczego) i przedłużę go dokwietnia. Kadrowa mi mówiła, że jeśli jest się na wychowawczym i rodzi się kolejne dziecko, to automatycznie wchodzi się w macieżyński. W grudniu kończy się Tobie wychowawczy, ale wykorzystałaś już cały?
Jeśli masz już całe 3 lata wykorzystane to idz do pracy na tydzien i potem na zwolnienie.

Pozdrawiam
- mim z Iskierką pod serduszkiem i chłopakami u boku
 
tak, w grudniu wykorzystam już cały. Ja właśnie będę musiała chyba w grudniu od razu przynieść zwolnienie, bo powrotu do firmy nie mam
 
Dzień dobry :-) ja juz jestem na urlopie u mojej mamy, ale się cieszę, bo rodzinki to już rok nie widziałam :-( teraz mogę troszkę poleniuchować
Ale mnie wystraszyłyście z tym samolotem :szok: jak kupowałam bilety to jeszcze nie byłam w ciąży, a innego sposobu dostania się do Polski nie miałam. W pierwszej ciąży też latałam i to kilka razy i wszystko było dobrze, mam nadzieje, ze teraz też będzie ok :zawstydzona/y:

Pozdrawiam Was gorąco :happy2::happy2::happy2:
 
czesc dziewczyny mam pytanie wczoraj zrobiłam badanie beta hcg tak sprawdzic czy wszystko ok i dzis odebrałam wyniki wyszło mi 6869 moze wiecie czy to jest prawidłowy wynik to wychodzi gdzies miedzy 3 a 5 tyg Pozdrawiam serdecznie Milego dnia
 
Agnes - a już się pochwaliłaś rodzince fasolką? :-D

Anka
- ja się na tym nie znam ale pewnie jak pójdziesz do lekarza to ciebie ze wszystkim oświeci :-)
 
Futrzakowa no jeszcze nie do końca, moja mama już wie, a reszta rodzinki jeszcze nie :-)
 
Witam was wszystkie :-)
Witam nowe marcóweczki,spokojnych kolejnych miesięcy wam życzę :-)
U mnie dzisiaj pogoda w krate,wieje wiater zimno a za jakiś czas wychodzi słońce i tak cały czas :eek:
Ja to dzisiaj mało spałam coś nie mogłam spać a w dodatku ucho mnie trochę pobolewa:-(
Dzisiaj od rana walcze z papierkowymi pracami nalatałam się,nagadałam i czuje się śpiąca:no:
Agnes2606 no to miłego odpoczynku i leniuchowania :-D
 
reklama
Anka_24 wg. mnie jest to prawidłowy wynik. Ja robiłam betę około 5tc i też miała ponad 6tyś, tak więc nic się nie martw :)
 
Do góry