reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Witam się z samego rana:-)

Wczoraj pół dnia sprzątałam,a dziś znów jest masa rzeczy do zrobienia.....moje dziecko nazbierało wczoraj kamieni i zapowiedziała ,że będzie robić biedronki :baffled:wszystko będzie umaziane farbą:baffled:
Uff,marudna dziś jestem:crazy:
 
Scarletka - kochana 3 mam kciuki zeby u gina było wszystko wporządeczku, i czekam na wiesci jak dzidzia ;)));-)

PINKA25 witaj słonce, jak najmniej Ci zycze tych cięzkich dni :rofl2:

Marta1981 mój też widze czasem zerka, hehe szpiegi małe :happy:

cliford Hmmm ja tez stoje z wagą w miejscu, a nawet na wizycie u gina

wyzszło ze schudłam 700g, ale to chyba jeszcze nie powód do zmartwień, a

radość hehe, a co do cięzkich dni też Ci życze jak najmniej!! ;) wiem co to

znaczy ...:-(




I tak wogóle to.... DZIĘŃŃŃŃ DOBRYYYY BARDZOOOO :))) 4 razy wstawałam

siusiu... az mi się sniło ze siusiam w parku ze znajomymi i nie przestawałam.... 10

minut juz siusiałam i wogole sie nie wysiusiałam, bo tak musiało mi sie chciec

chyba :-D I tak samo byłam w nocy na śpiocha głoda bo sniło mi się ze szłam po

festynie i zabierałam kabanosy i bułeczki z rusztu hahah jakie snyyy :-D Wow ale się rozpisałam :p

Ide na sniadanko :))))) Smacznego :D
 
Dzieńdoberek laseczki :-D
Jak tam dzisiaj humory?:-)

Trzymam kciuki za wszystkie które dziś idą do ginków....naliczyłam aż trzy sztuki:-)

cliford
- porozmawiałam z moim obcym no i dziś nie wstałam ani razu do kibelka! to jakiś sukces ;-D
 
Dzieńdoberek laseczki :-D
Jak tam dzisiaj humory?:-)

Trzymam kciuki za wszystkie które dziś idą do ginków....naliczyłam aż trzy sztuki:-)

cliford
- porozmawiałam z moim obcym no i dziś nie wstałam ani razu do kibelka! to jakiś sukces ;-D

yyyy chiiiba poki co gra gitarka z humorkiem ;) wyspałam sie jak Katjusza :D
 
reklama
ksiulka - trzymam kciuki:-)

a ja dziś mam mnóstwo pracy więc dopiero wieczorkiem/popołudniu się pewnie odezwę... choć hehe...jestem juz chyba uzależniona od bb:-D więc zobaczymy jak wyjdzie:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry