reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
kascha witamy!

ja dzisiaj jestem w paskudnej formie:( upał, że nie ma czym oddychać. pospałam 2 godziny i wstałam bardziej zmęczona i w gorszym humorze niż się położyłam. na spacerze nie miałam siły ruszyć ani ręką ani nogą. troszkę energii dodał mi cheeseburger, którego mi się nagle zapragnęło, ale on miał smak!!!
 
dziekuje za gorace przyjecie :-) oby do marca.... ja tez mam nadzieje ze duzo nie przytyje (ha...marzenie) ale narazie to tak jakbym schudla bo apetyt niezbyt, od czasu do czasu jakies zachcianki na....fasolke szparagowa :-D uwierzycie???
 
hej dziewczyny, dol ciazowy chyba mnie napadl od wczoraj..i w ogole zle sie czuje. Spedzilam dzien ogladajac Brzydule i to tylko dlatego, zeby zobaczyc jak sie zmienia.

Witam nowe dziewczyny i zycze spokojnej ciazy.

p.s.
:cool::ninja2:
 
Harsh ja tez dzis miałam kipski dzien,pomogł mi spacer ze znajoma z osiedla i naszymi psami.Znajoma poł roku temu urodziła coreczke takze rozumie wszystkie moje ''bolaczki''
 
reklama
Do góry