reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Kochane byłam u gina zapytać o te tabletki i dał mi jednak odrazu 2 opakowania duphaston-u , wiec biore dalej, i jestem spokojniejsza .... Dobranoc i do jutra ;))))
 
reklama
Mnie tez juz cos sen zaczyna meczyc wiec uciekam do wanienki i pod kołderke.
Trzymam kciuki za wizyty marcoweczek u doktorkow i w urzedach.
Kolorowych snow.
 
Ola...moja waga też narazie stoi , albo się waha w dół i tak się zastanawiam czy się cieszyć czy też martwić...ale będzie dobrze;)
Scarletka...jestem obok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niestety ja też miałam dziś kiepski dzień, nic się nie chciało, wszystko wkurzało...i bolał brzuchol ech...mam ochotę na ciepły prysznic i lulu...tak więc moje drogie mamy życzę spokojnej nocy a Tobie Futrzaczku grzecznego maleństwa w nocy ;D
 
czesc moje drogie!!!!!!!!!!1

ja tylko nas sekunde dzis cezzzzzzzzzzzzzzzki dzien mialam wszytsko mnie boli wlasnie wcianam sobie na odrpezeni głowe swiezego slonecznika alez on pyyyyyyyyyyyyszny:-p:tak::-D



witam nową mame!!!!!!!!!

wszystkim tym ktorzy maja jutro wizyty zycze powodzenia...............


sciskam was mocno dobranoc
 
I ja już po prysznicu. Nie chce mi się nawet czekać aż mi głowa wyschnie lecę od razu do łóżka a jutro będę najwyżej straszyć.

Dziś się kładę z przyrzeczeniem, że jutro ma być LEPIEJ! Może nieraz nie jest to zależne ode mnie, ale postaram się jutro mieć lepszy humor i zrobię wreszcie coś pożytecznego.
 
reklama
Do góry