reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Ona - damy radę! któż jak nie my?! :-) i przyłączam się do głosu dziewczyn - duphaston lepiej przynajmniej mieć w domu. Mój lekarz, mimo plamień i bólu przy ostatniej wizycie i tak mi go zapisał, zmniejszył dawkę do 2 dziennie ale kazał na wszelki wypadek zażywać. Ten lek stymuluje produkcję progesteronu odpowiedzialnego za utrzymanie ciąży i wydaje mi się, że dopóki całkowicie nie wykształci się łożysko (ok.13-14 tydzień), które przejmuję tą produkcję w późniejszym okresie ciąży nie zaszkodzi brać. Ale oczywiście najlepiej zapytać swojego lekarza.

Ja już po drzemce regenerującej, zabieram się do pisania pamiętnika dla mojego maleństwa - taki przynajmniej mam ambitny plan! Nawet mam już zeszyt :-)

Koncia witaj w naszym ciężarnym gronie! :-)
 
Ja też mam plan prowadzić coś w rodzaju pamiętnika ze zdjęciami tzn segregator A4 + kartonowe karteczki w środku i powklejać tam wszelakie uSG ...moje myśli/wydarzenia ...a później wklejac zdjęcia tak by zrobic regularny album:-) niestety dotychczas nie udało mi się zrobić takich albumów :-D więc mam plan że od teraz zacznę :-D
 
Ja też mam plan prowadzić coś w rodzaju pamiętnika ze zdjęciami tzn segregator A4 + kartonowe karteczki w środku i powklejać tam wszelakie uSG ...moje myśli/wydarzenia ...a później wklejac zdjęcia tak by zrobic regularny album:-) niestety dotychczas nie udało mi się zrobić takich albumów :-D więc mam plan że od teraz zacznę :-D


Ja kochane prowadze, załozyłam piękny segregator hehe, pisze na komputerze wklejam zdjęcia USG i drukuje i pisze srednio co 2 dni .... myśle ze kiedys dla mojej córeczki lub synka będzie to piękny prezent, sama dostałam taki zeszycik od mamy , coś pieknego, płakałam tydzien czasu hehe tak wzrusza ;)
 
Jaki fajny pomysł z tym pamiętnikiem-albumem! Muszę zacząć robić coś takiego. Kupię może dziś, albo jutro ładny album na zdjęcia, ale taki do wklejania i zacznę pomału robić coś w rodzaju scrap-booka. Fajnie będzie pokazać kiedyś już podrośniętemu dzieciaczkowi, jak wyglądał, jak był jeszcze okruszkiem i jak wyglądali wtedy mama i tata.
 
mój teściu prowadzi takie segregatory zdjęcia + pamiętnik ... ma full napchanych segregatorów chyba z 30 ...niesmowite... np ostatnio przeglądałam segregator gdzie mój m się rodził...to nawet list od teścia do żony do szpitala tam jest:-D (bo chyba kiedyś nie było można tak odwiedzać:-) ) niesamowita sprawa:-)
 
Jaki fajny pomysł z tym pamiętnikiem-albumem! Muszę zacząć robić coś takiego. Kupię może dziś, albo jutro ładny album na zdjęcia, ale taki do wklejania i zacznę pomału robić coś w rodzaju scrap-booka. Fajnie będzie pokazać kiedyś już podrośniętemu dzieciaczkowi, jak wyglądał, jak był jeszcze okruszkiem i jak wyglądali wtedy mama i tata.


Chyba na prawde nie ma piękniejszego nawet kupionego prezentu niż coś od serca ;)
 
Chciałam was zapytać, czy to normalne, że już w 1 trymestrze przytyłam 4kg? Bo czytałam, że powinno się 1.5-2.5, a czasem niektóre dziewczyny nawet chudną. Dodam, że przytyłam raczej tylko w brzuchu i piersi urosły o 2 rozmiary, a oprócz tego mimo mdłości udaje mi się nie wymiotować... staram się nie objadać, choć jestem ciągle głodna. :rofl2:
 
reklama
Witam Cię Koncia w Naszym gronie, czyli zwariowanych ciężarówek ;D

Ja do toilet nie latam zbyt często , grzeczne maleństwo wie że ma mamusię nie uciskać na pęcherz ;)
Bosonóżka...trzymam kciuki za jutrzejszy dzień !!!!!!!

A z tym albumem to faktycznie nie głupi pomysł....trza pomyśleć ;)
 
Do góry