reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
do scarletki już niestety nie ... ale w wątku spis marcowych mam masz wszystko ładnie opisane :-D

hehe, w liczbie wpisów w naszym wątku głównym mamy tyle postów co styczniówki... chyba jesteśmy bardzo gadatliwe :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam Marcówki :-)

ona, ja też ciągle biorę ten Duphaston, jak byłam ostatnio u gin w pt to przepisał mi kolejne opakowanie. Po tych tab już faktycznie nie boli, a jak już to trochę. Trudno jest mi powiedzieć, czy szkodzi maleństwu, ale nie powinno skoro je przepisują :confused: chociaż różnie to bywa.

Ale się dziś wkurzyłam, wrr, byłam rano z m na pobieraniu krwi i mimo tego że byliśmy już 20min przed czasem to parę osób czekało. Najbardziej irytuje mnie fakt, że tak wcześnie chodzą stare babcie:wściekła/y: nie mają co w domu robić. Ludzie spieszą sie do pracy, to wiadomo, że chcą sprawę jak najszybciej załatwić. Kobieta z widoczną ciążą była za tą babcią w kolejce to oczywiście ta stara ją nie przepuściła, bo ona była pierwsza. wrr jak mnie to irytuje. Wybaczcie, ale musiałam się wyżalić. No ale jak już weszłam do gabinetu to byłam tak poirytowana, że nawet nie bolało za bardzo ;-) jutro wyniki :happy:

pozdrawiam i życzę miłego dnia:-D
 
alunia - no własnie ...te staruchy chyba pozapominały jak same były w ciąży...wredoty jedne :-) a ja się ostatnio zdziwiłam jak szłam na pobranie + do rodzinnego na 7 rano i przyszłam równo z otwarciem przychodni i wierzcie mi... 95% osób to faceci :-D pewnie po l4 kacowe szli bo był to poniedziałek :-)
 
alunia - no własnie ...te staruchy chyba pozapominały jak same były w ciąży...wredoty jedne :-) a ja się ostatnio zdziwiłam jak szłam na pobranie + do rodzinnego na 7 rano i przyszłam równo z otwarciem przychodni i wierzcie mi... 95% osób to faceci :-D pewnie po l4 kacowe szli bo był to poniedziałek :-)

Jak przypomnisz teraz staruszce jak była w ciazy to onaaa Ci powie....


Mnie nikt ne wpuszczał ja pracowałaaaa do 9 tego miesiąca, cięzary zakupy dzwigała, a teraz wymyślają ze ustać w kolejce nie mogą... Niestety to jest to pokolejnie dziczu :D

One się nadają tylko na OBRONCE KRZYŻA... pod pałacem prezydenckim :D:D:D hehe


 
Ostatnia edycja:
Witam Marcówki :-)

ona, ja też ciągle biorę ten Duphaston, jak byłam ostatnio u gin w pt to przepisał mi kolejne opakowanie. Po tych tab już faktycznie nie boli, a jak już to trochę. Trudno jest mi powiedzieć, czy szkodzi maleństwu, ale nie powinno skoro je przepisują :confused: chociaż różnie to bywa.

Ale się dziś wkurzyłam, wrr, byłam rano z m na pobieraniu krwi i mimo tego że byliśmy już 20min przed czasem to parę osób czekało. Najbardziej irytuje mnie fakt, że tak wcześnie chodzą stare babcie:wściekła/y: nie mają co w domu robić. Ludzie spieszą sie do pracy, to wiadomo, że chcą sprawę jak najszybciej załatwić. Kobieta z widoczną ciążą była za tą babcią w kolejce to oczywiście ta stara ją nie przepuściła, bo ona była pierwsza. wrr jak mnie to irytuje. Wybaczcie, ale musiałam się wyżalić. No ale jak już weszłam do gabinetu to byłam tak poirytowana, że nawet nie bolało za bardzo ;-) jutro wyniki :happy:

pozdrawiam i życzę miłego dnia:-D



Ja wziełam 1wsze opakowanie ... a zaczełas brac na dolegliwosci brzucha czy plamienie?? Bo mnie tylko rwało do dołu... moze zobacze jakies 2 dni bez tabletek... hmmm
 
Ona, zgadzam się z Tobą w pełni. Takie jest niestety podejście starszych pań, niejednokrotnie jedynie około 60 letnich i w świetnej formie. Im się wszystko należy, a zwłaszcza szacunek. Ale tego ostatniego w nich do nikogo nie ma za grosz.
A ja jutro na USG!!! Jeszcze tylko półtora dnia!!!
 
reklama
ona ja brałam na bóle brzucha,tzn. podbrzusze mnie bolało, a na usg wyszło, że mam 2 krwiaczki i te tab mają pomóc mi je zlikwidować. 30 sierpnia idę na kolejne usg i wtedy się dowiem, czy się krwiaczki wchłonęły, czy dalej mam brać duphaston. Jak na razie zaczęłam trzecie opakowanie.

Macie rację z tymi babciami, one sądzą, że wszystko im się należy z racji wieku, wszędzie pierwszeństwo, miejsce w autobusie, u lekarza, a kobiety w ciąży udaje że nie widzi (nie mówię o sobie, bo po mnie jeszcze nie widać, ale dziś na własne oczy zobaczyłam jak zignorowała kobietę w ostatnich miesiącach ciąży). nie da się...:no: ps. jeszcze jedno, ustać w kolejce nie mogą, ale pod sklepem plotkować to mogą i to dłuuugi czas wrr
 
Do góry