reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

mim ja również jestem na wychowawczym:-) u mnie wychowawczy kończy się w grudniu, a rodzimy w marcu, właśnie się zastanawiam czy go nie przerwać i nie iść na zwolnienie od jesieni, bo tak bym się na macierzyński załapała i potem na wychowawczy. a jak u ciebie to wygląda?
inaczej mi braknie 3 miesiące, myślisz, że to wypada? dodam, że po wychowawczym, na pewno nie wrócę tam do pracy
fifronka terminy, terminy:-( no ale dobrze, że w ogóle szefowa pomyślała o jakimkolwiek skróceniu czasu pracy, bo wiele osób pracuje tak jak pracowało
 
reklama
hej :)

witam nowe marcowczeki i spokojnej ciazy zycze :tak:

mim dobrze ze plamienia ustaja, oszczedzaj sie.

u was za goraco a u nas znow pada ;/


a u mnie masakra, od wczoraj od rana prawie non stop mnie mdli ;/ wczoraj przerwa na 2 godz ok.12 i potem ok.17 znow na 2-3 godz i potem znowu..... caly wieczor, nawet w nocy mnie mulilo i zle spalam i od rana to samo....
a i tak chyba dopiero sie rozkreca :baffled:
Z bartusiem mdlilo mnie glownie wieczorami,od czasu do czasu rano, a teraz caly czas...... :baffled:
ehhh to sie pozalilam....
 
ruda ciebie mdli u nas gorąc, no jak nie urok to sraczka:szok:
jak chcesz to nasze słonko, to łap je........... bo my mamy go pod dostatkiem, dość i prawie;-)
 
z checia wezme troche sloneczka :)
albo chociaz deszcz zabierzcie ;-)

pierwszy trymestr chyba najgorszy, nie dosc ze boimy sie czy wszystko ok, to jeszcze te mdlosci. A ja przy mdlosciach,ktore trwaja non stop robie sie marudna,zrzedliwa i ciezko ze mna wytrzymac :-D
pomarudze wam troche na fo to moze mezus wyslucha mniej narzekan :-)
 
czesc Dziewczynki!!

a bola was brzuchy? mnie wczoraj pokluwalo caly dzien i w nocy a dzis spokoj nic nie czuje. Mialyscie tez tak?
 
ruda ja i bez mdłości zrobiłam się paskudna:-D
Jua tak miałam i kłucie i ból brzuszka, ginek wczoraj powiedział, że to termin @ był i to normalne
 
no właśnie... praca bez klimy... ja mam trochę nadgodzin wypracowanych więc jak już się maksymalnie uwędzę to wychodzę z godzinkę - półtorej szybciej ...
mnie brzuszek czasami pokłuje ale zaraz przestaje ...
mdłości póki co nie mam ( z czego się cieszę:-D ) ale zauważyłam że jestem zrzędliwa ...najgorsze jest to że mój M. traci czasem do mnie cierpliwość a to przecież dopiero początek :-) hehe... :-)
no i jestem mega śpiąca... mogłabym spać na okrągło - chociaż nie wiem czy przypisać to mojej czarnej kropeczce bo i bez niej należałam do osób co mogą dużo spać :-D a nie piję kawy... tylko zieloną/czerwoną herbatkę... wcześniej jeszcze czasem se redbula wciągnęłam ale teraz to nie mogę... ahhh... :-)
 
mnie boli tak , jakbym miała @
najgorzej jest w nocy, bo się budzę i nie mogę potem zasnąć.
innych objawów, typu mdłości i bolące piersi nie mam.
 
reklama
futrzakowa czerwona herbatka jest niewskazana w ciąży;-) najlepsze herbatki owocowe, czasem można sobie zaparzyć rumianek czy melise. tak lepiej tego neta odetnij hahahahahaha to najlepszy pomysł:-D
 
Do góry