reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Pinka, ja to mam teraz ciążowe lęki związane ze zmywarką - a konkretnie z jej zapachem. Ze zmywarki zawsze odrobinę jedzie (mimo, że mam w niej zawieszkę zapachową i razem z naczyniami piorę w niej cytryny), ale teraz w ciąży - masakra!!! Nie mogę być w tym samym pomieszczeniu co otwarta zmywarka, bo inaczej bleeee.
 
reklama
ale piła nie jest na wschód od lublina. zerknęłam na mapkę, czyzby chełm?
;-);-)
Fryty najlepsze sa z lidla :)
Potwierdzam.
Młode śpią jeszcze:tak::szok:, M jeszcze nie wrócił z pracy:no: i nie wiem czy do drugiej nie poleci:eek:. Dorsz pyszny wyszedł że nie mogłam sobie odmówić drugiego kawałka:zawstydzona/y::zawstydzona/y:.
U mnie to ja zmywarkę ładuję bo nie po mojemu będzie przecież. Kupiłam nowy płyn do płukania ubrań i tak cudnie w całym mieszkaniu pachnie:tak::-).
 
No :)
Mapa zrobiona.

Agatatje, znam ból. Niby polskie sklepy tu sa popularne, ale najblizszy mam dosc daleko (musze dojechac). Kupilam sobie ostatnio kapuste kiszona w sloiku i w ogole nie jest kwasna...
Marzylo mi sie leczo i tak, mozna kupic tutaj warzywa, ale jakos nie smakuja mi tak samo.. A ziemniaki.. jak w Polsce po ugotowaniu sa takie fajne, zoltawe... to tutaj jakby z koloru wyplukane.
No nie moge scierpiec tego jedzenia tutaj. A chleba to juz w ogole.
Mozna go tak zgniesc, ze z normalnego kawalka robi sie mala kulka.. A niby taki naturalny ;)

w ogole... wyjdzie na to, ze bede sama piekla, bo mnie mdli bardzo po tym wszystkim...
 
Tez mam tutaj problemy z jedzeniem, no moze oprocz chleba. Cala reszta ma tylko odpowiedni wyglad, smaku natomiast brak :-( Tesknie za polskimi warzywkami z ogrodka...
 
Pinka, Ola...co do zmywarki mam ten sam problem ,że jak jest jeszcze nie w pełni załadowana to nie podchodzę bo mogłoby się to kiepsko skończyć:)
Co do jedzenia...to niestety mam ostatnio jakiś brak apetytu i wręcz jem bo wiem ,że maleństwu trzeba...zazdroszczę ,że wcinacie frytki i tego typu inne dania:) póki co gotuję sama dla się i czasem dla rodziców bo małż byczy się na Majorce u drugich rodziców...dacie wiarę, że gad mnie tu samą zostawił na dwa tygodnie?;D ..no ale w sumie za moim przyzwoleniem, gdyż mi lekarz kazał siedzieć na tyłku a nie latać...no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :) pozdrawiam wszystkie!!
 
Cliford- majorka powiadasz hmmmmmmmmmmmm mnie ez by sie wakacje przydaly,a co do apetytu to i tobie wroci............

a mnie sie wlasnie zachciało Uwaga!!!!!!!!11

Maslesników z jagodami i bitą smietaną;-)))))))))))))))))))))
 
Takkk...Majorka...co prawda byłam tam już dwa razy ale kurcze pojechałoby się i trzeci :)..a to zonk...no ale może za rok,dwa z maleństwem się już wybierzemy...

Hm...jaka porządna zachcianka...,że też ja takich nie mam...też tak chce!!!!!;D
Czyli co...kto robi tego nalesnika?? Małż? :)
 
chyba ja bo zanim on wroci to sie zaslinie na amen haahahahha

ja jeszcze na majorce nie bylam ale planujemy latem nastepnego roku jechac tylko zastanawiam sie czy z około 6 miesieczny dzieckiem mozna?????? jak to nie jest tajemnica to ile taka przyjemnosc mniej wiecej kosztuje???
 
Ulaalaa mapka rewelka to wygląda... Zaraz wyruszam odwiedzic wszystkie po kolei :D:D Moge wpadaććć ?? :-) mam nadzieje ze do marca się wyrobie :p:-p


szkoda ze nie ma nikogo z opolskiego ....


a tak wogole to dzisiaj zjadłam TYLKO!! rano 2 kanapki pozniej 2 malagi, i ziemniaczki schabowy i ogóreczki kiszone, i normalnie sama nie wierze :)))))



A teraz ogromna prośbaaaaa... wczoraj pisałam ale nie dostałam odpowiedzi :-(


Czy kojarzycie starą Polską Komedie lata chyba 80te... wiem tylko tyle ze jest ona o kobicie w ciąży i na koncu jakoś filmu Mąż wiezie żone do Porodu , wszystko spakował a żony zapomniał :-D tyle mi mama powiedziała a nie pamieta tytuły, a ja chce go sciągnąć ... HeLp :):-p;-):-p;-):-p

 
reklama
Bosa mi właśnie ta zawieszka najbardziej śmierdzi w zmywarce hahaha Dzisiaj juz kupilam inna, jakis morski zapach czy cos w ten deseń, bo ta cytrynowa ochyyyyyyyyyyyyyyyyda :pppp

Harsha moj małż sie smieje, ze ten angielski bret to mozna "złożyć, wcisnąć w kieszeń i w domu rozłożyć" hahaha ale jak ktos juz wczesniej pisal - tosty z niego pychowe :D Kurde chyba toster musze mamie zakosic na pare dni mmmm..

Mozecie byc ze mnie dumne - bylam w miesnym, kupilam wedliny i udka (caly czas zulam cukierka nimka), w domu je oplukalam i wrzucilam do piekarnika :D Moj małż byl wniebowziety, ze nareszcie mieso na obiad :p Generalnie stwierdzilam, ze musze mu troche przyjemnosci dzisiaj zrobic, skoro on musi znosic moje humory i zachcianki ;) Wypozyczylam sensacje, mamy popcorn, zelki, ciacha i kupilam mu piwko :D Dobra zona ze mnie, co??

Ona ja nie kojarzę :/
 
Do góry