reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dziewczyny ile może trwać ból owulacyjny?? Bo mnie boli nawet bardziej teraz i biegam co chwila do wc sprawdzam czy nie dostałam @:/ i mam spuchnięty brzuch jak przed @ nie moge spodni zapiąć

Mojego M dopiero teraz udaje się wysłać po zakupy, i jeżeli sam idzie to wychodzi taniej bo ma zawsze się coś do czegoś przyda:)) ale za to jak idziemy razem to cały sklep nasz;))))

mnie nie raz przy owulacji boli nawet ze 2 dni
 
reklama
ja ci poziomka nie pomogę z takimi dolegliwościami... bo do lekarza dużo mi brakuje :-D

a ja zmykam do domku....mmm...ciekawe jak harcująca pani sprzątająca się spisuje :-D
 
A mi się nic nie chce, ani zakupów, ani sprzątać, ani gotować :p Spać - o tak! To bym mogła całą dobę..
Ale w lodówce mamy już chyba tylko światło, więc trzeba będzie na zakupy się wybrać.. Może zrobię tak jak Wy - listę dla małża i zobaczymy jak się spisze.. Zachwycony nie będzie, ale może jak dobry obiadek mu zrobię, to się zgodzi..
Kupiłabym udka i zrobiła w tym czardziejskim worku ;) tylko jak ja zniosę zapach w mięsnym a potem w domu mycie tych nóg łeeeeeeee
 
futrzakowa, u mnie myslenie zaniklo, a mam prace kreatywna ;) ale sie staram jakos chociaz mysle tylko o tym, ze mi troche niedobrze ;)

zakupow nie lubie i mi sie nie chce i nigdy nie wiem co kupic do jedzenia, szczegolnie, ze o czym pomysle to nie ma(bialy ser, kabanosy, NORMALNE maslo a nie margaryna, metka, normalny chleb, normalne bulki, budynie, sledzie w oleju z jablkami, SMALEC, zurek................)
i jak robic zakupy jak jest tylko cukinia i baklazan ;) zamiast warzyw;)
 
witam koleżanki jak się czujecie ? bo jaszcze taka słaba nie byłam jak żyje

jak tam wasza waga ja chudłam juz 5 kg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam laseczki

wlasnie z pracy wrocilam a na obiad mąż FRYTKIIIIIIIIIIIIIII zrobił schabowy i surówka ahahahahahah zaraz padne normalnie;-)

zaczelo padac brrrrrrr a ja mialam isc z córcia do miasta rajstopki do urodzinowej sukienki kupic...........whhhhhhh moze jak zjem to przejdzie;-))

Ona- masz racje nie wyspalam sie ostatnio wogole sie nie wysypiam;-( mam nadzieje ze to sie zmieni
Scarletka- a dziekuje wiki juz lepiej ;-)) najgorsze jest to ze ona strasznie pacze wrecz krzyczy jak wymiotuje..........;-(


a co do ruły to mi tez sie nie chche czasami mam tak ze naczynia caly dzien zmywam bo mi sie nie chce i tu by sie zmywarka przydała;-)
 
Pinka zmywarka fajna rzecz ale nie rozwiazuje wszystkich problemow,z kim bym nie rozmawiała to wszyscy twierdza ze przy zmywarce zawsze pojawia sie problem kto ma ja załadowac a potem wyładowac ,hihi ;)
 
a ja miałam zrobić sobie popołudniową drzemkę i ...spałam 2,5 h
Myślenie wyłączone - a miałąm artykuł pisać, fizycznie też jakaś padnięta jestem mimo spania
 
reklama
Do góry