reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

witam Mim jest taj jak mówisz, musimy się oszczędzać, a będzie dobrze. cieszę się, że plamienia już prawie ustały:-) to dobra oznaka. odpoczywaj więc razem ze mną;-)ile się tylko da
 
reklama
Witam z samego rana !!!:-)Męża odprawiłam do pracy a mała jeszcze śpi to mam chwilę wolnego.U mnie dalej zaczyna się okropny war :wściekła/y: ,ale też staram się wychodzić późnym popołudniem bo masakra.Gorzej z moją małą bo chce na rolki i na rowerek a ja mówię że mamusi teraz nie wolno się szarpać i ganiać z nią :-((bo to są początki jej nauki i trzeba jej pomagać jak i na rolkach tak i na rowerku bo chce bez kółek i wciąż trzeba być w asyście żeby się biedactwo nie porozbijało)Wczoraj wykorzystała trochę tatusia ,ale gorzej będzie jak tatuś będzie musiał zostać dłużej w pracy:no:
ola4 piszesz że ostatnią miesiączkę miałaś 27.05 a ja miałam 28.05 i powiedziała mi że powinien być 6 tydzień a jest 5-nie wiem czemu,być może że dlatego że byłam na hormonach i do bara bara doszło dopiero w dniach płodnych :-) (bo męża i tak nie było szybciej).Mi termin wyznaczyła z usg na 8 marca :-D
 
ja też witam z upalnego rana! szykuje się kolejny masakryczny dzień, mieszkanie już takie nagrzane, że człowiek czuje się jak sardynka w puszce:wściekła/y: szkoda mi tylko synka, bo dzisiaj cały dzień spędzimy w domku. m pojechał w delegacje, będzie późno, a ja na słońce i na szarpanie się z nim nie mogę sobie pozwolić.
jak już nie wydolę, to pojadę z nim do galerii się ochłodzić:nerd:
samopoczucie u mnie w porządku, tylko troszkę zmęczona od samego rana. Mdłości na szczęście nie ma i mam nadzieję, że już nie będzie
 
ana4: U mnie z moich obliczen jest dopiero 4 tc od tego bara bara w ktorym mogl sie zrodzic bobas:) natomiast wg lekarza 7 tc. Mialam owu bardzo pozno bo 23 dc cos ostro sie poprzesuwalo u mnie.
 
Futrzakowa w pełni cię rozumiem. Ja też siedzę w pracy. Dzisiaj to jeszcze nie jest najgorzej w Szczecinie, ale np. w poniedziałek musiałam się zwolnić. Bez klimatyzacji nie dało się wytrzymać.
 
ja w ogóle nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak dajecie radę w pracy bez klimy, przecież to mózg paruje.ja w domu z zasuniętymi żaluzjami siedzę i czuję się jak wędzona rybka. Dzielne dziewczynki.
mam nadzieje, że w końcu spadnie deszcz, bo u nas ani kropelki od 2 tyg nie było
aaa i dzisiaj znowu zaczyna mnie męczyć alergia, nie chcę tych środków nadużywać, to biorę co 2 dzień i nie działają jak należy:-(
 
Ostatnia edycja:
Witam Was serdecznie.
U nas też upał się zapowiada, ale ja mam od dziś dużo łatwiej, bo Mężulek jest na urlopie. :-)
Właśnie chłopaki pojechali do fryzjera - Maksymilian po raz pierwszy, bo wcześniej zawsze ja go obcinałam.

Jutro wybieramy się na mini wczasy - trochę razem wypocząć, nabrać dystansu do pewnych spraw, pobyć razem, nacieszyć się sobą. Jedziemy niedaleko, bo w poniedziałek wraca nosz ginekolog z urlopu i koniecznie kazał mi przyjść od razu na usg, więc wypoczynek będzie przerywany.


Dziewczyny, bardzo Wam współczuję, że musicie pracować. Ja jestem na urlopie wychowawczym. Wszystkim pracującym życzę spokojnego dnia w pracy i szybkiego weekendu...

Spokojnego dnia życzę wszystkim
- mim z Iskierką pod serduszkiem i chłopakami u boku :)
 
reklama
Tak naprawdę, to ledwo daję radę. W najgorsze dni mamy skracany czas pracy.
Niestety praca jest bardzo terminowa (księgowość), więc nasza szefowa nie ma możliwości zwolnienia nas z pracy na dłużej :(
 
Do góry