reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Kazde laboratorium ma swoje normy. Z tego co czytalam to bete liczy sie od 1 dnia ostatniej @. Dla mnie odczyty wynikow bylo czarna magia. Mialam ja niska pozniej sie zwiekszala i to mnie uspokajalo. Wiem ze skoro beta przyrasta to ciaza rozwija sie prawidlowo. Wg mojego laboratorium 1678mIu/ml jest to 5-6 tydzien od ostatniej @.
 
reklama
cześć dziewczyny! ale na skrobałyście:szok: nie jestem w stanie każdej odpisać

ja już po wizycie, na szczęście na razie wszystko dobrze, oczywiście ciąża zagrożona i muszę uważać, brać leki, nic nie dźwigać, ale też nie pozostaje mi nic innego jak wierzyć, że będzie dobrze:-)
u nas upał taki, że masakra. strażacy stoją na ulicach i leją z sikawek żeby choć troszkę ochłodzić potrzebujących

Pinka
przeraziłaś mnie tymi grzybami. wiem, że sery są zakazane w ciąży, ale żeby:szok: aż do takiego stopnia. mam nadzieję, że dacie sobie z nimi radę.
jua ja bym zrobiła tak jak radzą dziewczyny, umówiła się do innego lekarza i sprawdziła. oni nie są nie omylni, a po co masz się biedulko denerwować. w twoim stanie to nie wskazane
cornelka czekamy na wieści;-)
ruda z tą owulacją i płcią dziecka tez tak wyczytałam:tak: u nas synek by się zgadzał, a co będzie drugie.. to niespodzianka
a co do latania samolotem to też słyszałam, że do 36 tyg można. ja na razie się nie wybieram, więc się nad tym nie zastanawiam, ale znając mnie to bym spanikowała i odpuściła sobie latanie w ciąży jak mogę.

i zabijcie mnie, ale mam ochotę na tuńczyka!:-p
 
Ostatnia edycja:
Scarletka to sie oszczedzaj jak tylko mozesz a ja nic sie nie dowiedzialam oprocztego ze jestem w ciazy:D:p usg mam za 3tyg

co do tej bety to sie nie znam ale w ciazy jestes wiec dobrze:)zrob za 2dni jeszcze jedna jak przyrasta to jest super:)
 
cornelka ale to, że jesteś w ciąży to najlepsza wiadomość:-) na to potwierdzenie czekałyśmy. bardzo się cieszę, że dzisiaj na forum same dobre wiadomości;-)
 
wiem, ze najlepsza chociaz przyznam sie ze liczylam na usg i na to ze lekarz cos powie wiecj ale niestety a Ty mialas usg?
 
Miałam usg, ale nic jeszcze nie było widać, kazał się umówić za 2 tyg, to pooglądamy:-) a swoją drogą to ty już powinnaś mieć w sumie usg:baffled: ja może jestem troszkę w innej sytuacji, bo wiele miesięcy walczyliśmy żeby utrzymać ciążę, pewnie dlatego jest przezorny i woli sprawdzić jak tam sytuacja wygląda, ale wyszłam z gabinetu tak samo nic niewiedząca jak ty;-) więc nie martw się
 
Ostatnia edycja:
Scarletka-Ja też mam zagrozoną tez leki itp a na poczatku to leżenie było ale wazne co mi powiedział lekarz: ABSOLUTNIE NJIE WYSTAWIAĆ SIĘ NA ŚŁÓŃCE!!! :nerd: Wiem że teraz to trudne bo są upały i świeci oj świeci ale uważaj bo podobo takie wystawanie na słońcu i w upałach szkodzi jak się ma zagrozoną ciąże. Ja siedzę jak najwiecej w domu, na zakupy tylko do pobliskiego sklepu w kapeluszu i szybciutko. Także uważaj na siebie i napewno wszystko będzie dobrze.

A jesli chodzi o loty samolotem to ja też bym się wstrzymała ze względu na to promieniowanie kosmiczne. 1 RTG kletki piersiowej to 0,2mSv a promieniowanie podczas godzinnego lotu to 0,1mSv (info z zajęć z Ochrony zdrowia publicznego;-))więc skoro zakazują RTG w ciąży to i samolotem sie nie powinno w pierwszym trymestrze...takie moje zdanie, zwłaszcza że loty zwykle trwają dłużej niż godzinę
 
Witam :)
Chciałabym do Was dołączyc :) Mam na imie Kasia i jestem z Wrocławia. Wg moich obliczeń mam termin na 6 marca 2011 :)
Lekarz jeszcze nic nie wyliczył dopoki nie ma serduszka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry