reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Hej kika25: Ja rwoniez pierwszy dzien ostatniej @ mialam 27.05 i rowniez kolejne usg mam we wtorek ale mi termin porodu wyszedl na 3 marca chociaz moze gdzies pomylilam sie w obliczeniach:)
 
witam kilka zaraz cię dopisze do naszej listy:-) oczywiście jeśli chcesz
magnolia ja siedzę również jak najwięcej w domu, wychodzimy późnym popołudniem, bo nawet jakbym w ciąży nie była, to ciężko jest taki upał znieść.
futrzakowa no to ja też muszę odłączyć neta:-D bo racja człowiek na samą myśl o oddychaniu zastanawia się czy wolno hahahaha
 
Ostatnia edycja:
Witam nowa mame

pozdrawiam reszte marcóweczek i uciekam bo czuje sie fatalnie brzuch boli plecy bolą i mdłosci dokuczaja...............

spokojnej nocki wam zycze i lepszego jutra
 
Ale sie rozpisalyscie dzisiaj, mam troche zaleglosci bo caly dzien nie czytalam waszych wpisow, jutro niestety tez tego nie nadrobie bo przeprowadzka, ale postaram sie w sobote
kilka- witam cie serdecznie i faj nie ze dolaczylas do nas
jestem padnieta wiec zmykam spac, bo jutro o 16.40 pierwszy termin u lekarza na potwierdzenie mojej ciazy, oby wszystko dobrze bylo
Dobranoc wszystkim
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie dziewczyny, które dołączyło do naszego grona.

Na północy Polski paliło dziś niemiłosiernie, więca cały dzień w domu. Mój ginekolog też zabronił wychodzenia na słońce - mówił, że upały i słońce mogły być jedną z przyczyn plamienia.

Już prawię w ogóle nie plamię, ale czasami.... Jesteśmy dobrej myśli... ;-)

Dziewczyny - nie przemęczajcie się - odpoczywajcie więcej. Musimy uważać na siebie.

Dobrej nocy
- mim z Iskierką pod serduszkiem i Maksymilianem u boku
 
Do góry