reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Aneta a jak u Ciebie z ciśnieniem? Moze tez za niskie jak u mnie? Mnie sie omdlenie co prawda nie zdarzyło, ale mroczki i owszem- zwłaszcza, gyd stoje nieruchomo, np w kościele.

100 mmHg skurczowe to dla mnie norma i przy takim nieźle funkcjonuje,więc pewnie spadło!
Ja też 27 mam usg o godz 16,nie mogę się doczekać.

Coś bym zjadła dobrego,ale nie potrafie określić co.A Wy co dzisiaj gotujecie????
 
reklama
Na pewno bo z Gosi ojcem nie używałam zabezpieczeń i przez kilka lat nie zaszłam w ciążę. Z obecnym udało się odrazu i mam nadzieje że uda się ponownie

Vetka mam nadzieje że to nic groźnego,może się przepracowałaś??

Scarletka ciężarne nie stoją w kolejkach!! Trzeba było wypiąć brzusio i rozgonić dewoty które dle zabawy po lekarzach chodzą


tutaj było 50 osób i nikt nie patrzył czy ciężarna czy nie, a było z 5 babek z dużymi brzuszkami i odsiedziały swoje. jedyne to miejsce do siedzenia im zrobili. taka jest u nas kultura
 
Aneta, ja tez mdlalam w poprzedniej ciazy, mroczki, a tera to mi bylo na poczatku non stop mega slabo. Przechodzi ;) ale okropne to jest! szczegolnie, ze w tych pierwszych tygodniach nikt nie wie, ze to przez ciaze i maja zonka.

Scarletka, jak ja mialam pobierana krew to tez mega mdlosci i myslalam, ze tam zejde albo zarzygam te pania;) a potem kurde sie nie wbila w pierwsza zyle!AAAAAAAAA!!! i mialam dwa siniaki ugh nienawidze pobierania krwi, a ona mi utoczyla 4 probowki!fuj
na szczescie bez wrzeszczacego bachora ;)

placki ziemniaczane zrobilam wczoraj po pracy bo tez non stop za mna chodza :) i jeszcze zupe warzywowa ugotowalam :) normalnie jakis przyplyw energii haha poprostu GLODNA KOBIETA W CIAZY I TYLE!!!!!!!!!!haha

ale spac poszlam o 21;)) hehe

w ogole dolina, bo tera sama i sie chyba pochlastam:/ ale gosci bede miala we wrzesniu i pazdzierniku i wyjazdy to moze jakos zleci do przyjazdu meza w ugh listopadzie:/ a potem juz na gwiazdke uciekam sie lenic w PL :D i nie bede ROBIC nic, nawet siku bedzie maz za mnie robic!!!!!
jakos przeleci.......ech
 
Za mną też chodzą placki ziemniaczane, ale na dziś już mam zaplanowane spaghetti. Teraz muszę wziąć się za sprzątanie, bo wieczorkiem gości mają wpaść, dobrze że chociaż mnie uprzedzili.
 
A mi się chce placków ziemniaczanych, ale straaaasznie nie lubię trzeć ziemniaków. No to nie będzie.
Dzisiaj będzie kleisty ryż z mango. Wczoraj upolowałam specjalny ryż do tego, kupiłam mleczko kokosowe i piękne mango. Nawet rano pamiętałam żeby ryż namoczyć! Mmmm - już mi ślinka cieknie na myśl! Nie ma to jak niezdrowe jedzenie!
 
A mi się chce placków ziemniaczanych, ale straaaasznie nie lubię trzeć ziemniaków. No to nie będzie.
Dzisiaj będzie kleisty ryż z mango. Wczoraj upolowałam specjalny ryż do tego, kupiłam mleczko kokosowe i piękne mango. Nawet rano pamiętałam żeby ryż namoczyć! Mmmm - już mi ślinka cieknie na myśl! Nie ma to jak niezdrowe jedzenie!

jak to niezdrowe?! ryż, mango - same witaminy!! smażone placki to dopiero niezdrowa perwersja ;)))
 
reklama
Do góry