reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

cześć kochane:)))
Poczytałam tak pobieżnie bo czasu przez rozbudowe nie mam, a M jeszcze wyjechał na 3 dni:((
Z tego co czytałam to nic złego się nie dzieje??? Z chwile cudowny 2 trym;))
Życzę Wam
-końca mdłości
-dużych krągłości(brzuszkowych;))
-wielkich apetytów
-duuuuuuuuużych fasolek machających na usg

Ja zrobiłam uusaaaaaaaa i nawet przełożyłam usg na pt. Zdałam sobie sprawe że taka ilość myśli latania do lekarzy ,gdybania,szukania w necie itp powoduje że całe to staranie straciło urok.
Nie licze, nie mierze temp,nie sprawdzam szyjki,śluzu itd
Co ma być to będzie, a M wyjechał na 3 dni;(

Ola jak wystawa???
 
reklama
cześć kochane:)))
Ja zrobiłam uusaaaaaaaa i nawet przełożyłam usg na pt. Zdałam sobie sprawe że taka ilość myśli latania do lekarzy ,gdybania,szukania w necie itp powoduje że całe to staranie straciło urok.
Nie licze, nie mierze temp,nie sprawdzam szyjki,śluzu itd
Co ma być to będzie, a M wyjechał na 3 dni;(
Ola jak wystawa???
Poziomki to jest dobre podejście. mój kuzyn dwa lata starał się o dziecko. w końcu z żonka zaczęli myśleć, że może nie będzie im dane to szczęście. niedawno przestali się tak starac. żadnego liczenia, kiedy owu itp. i własnie w niedzielę dowiedziałam się, że są w 14 tygodniu ciąży. może to własnie jest sposób na szczęście.
 
Dzien dobry, kochane Marcoweczki!

Poziomki, tez uwazam, ze to najlepsze co mozesz zrobic. Ja w poprzednim zwiazku strasznie chcialam miec dzidziusia, lata staran i nic... Teraz mam nowego partnera i nie myslelismy w ogole o dziecku a tu masz :-)
 
reklama
Poziomki to jest dobre podejście. mój kuzyn dwa lata starał się o dziecko. w końcu z żonka zaczęli myśleć, że może nie będzie im dane to szczęście. niedawno przestali się tak starac. żadnego liczenia, kiedy owu itp. i własnie w niedzielę dowiedziałam się, że są w 14 tygodniu ciąży. może to własnie jest sposób na szczęście.

Poczułam się potwornie zmęczona i jaka to radość jak bez przerwy wymyslam co może jeszcze być nie tak a jesteśmy oboje zdrowi i mamy po 2 córki(w tym 1 wspólną) więc...??!!
Poprosze tylko gina o coś na powstrzymanie laktacji bo piersi mi dokuczają
 
Do góry