reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hej dziewczynki
Nie odzywałam sie bo przez te plamnienia musiałam w trybie pilnym skrócic staż w niemczech, spakować dobytek i wrócić 2 tygodnie wczesniej. Trochę zajeło mi zgranie tego wszystkiego. Dzis już jestem w domku i do pt siedzę w domku i łykam luteinę.
fantazja - trzymaj sie mocno w podjentej decyzji i tak jak dziewczyny radzą poszukaj wsparcia psychologa i prawnika. Super że rodzice są dla ciebie wsparciem
 
reklama
cześć Myszki:-)
ja wpadam wściekła, poszłam dzisiaj zrobić badania i naczekałam się w kolejce do pobierania krwi 2,5 godz:angry: na czczo, z mdłościami i rozwrzeszczanym dzieckiem. miałam ochotę palnąć sobie w łeb. pobierała jedna staruszka, która nie mogła trafić igłą w żyłę i jednego pacjenta załatwiała 15 minut.

nic spadam ogarnąć mieszkanie i biorę się za obiad, bo mają dzisiaj wpaść teściowie, a ja jestem w proszku:angry: a myślałam, że jak załatwię z rana, to się pięknie wyrobię ze wszystkim
i do tego męczy mnie biegunka..
no dobra lecę już, bo wam zacznę jeszcze przeklinać:-D
 
Pewnie cos w tym jest ;-)
Na pewno bo z Gosi ojcem nie używałam zabezpieczeń i przez kilka lat nie zaszłam w ciążę. Z obecnym udało się odrazu i mam nadzieje że uda się ponownie

Vetka mam nadzieje że to nic groźnego,może się przepracowałaś??

Scarletka ciężarne nie stoją w kolejkach!! Trzeba było wypiąć brzusio i rozgonić dewoty które dle zabawy po lekarzach chodzą
 
Poziomki luz blues i fasolka sama wpadnie;-)
Wystawa bardzo udana ,ocena dosk., CWC,res.CACIB :-D,upał był jak diabli ale dałam rade.
Scarletka to prawda ciezarne na badania wchodza bez kolejki,sama pielegniarka u nas mi to powiedziała.
Ja to juz nawet raz skorzystałam w tesco z kasy dla uprzywilejowanych czyli np dla ciezarnych;-)
 
Poziomki luz blues i fasolka sama wpadnie;-)
Wystawa bardzo udana ,ocena dosk., CWC,res.CACIB :-D,upał był jak diabli ale dałam rade.
Scarletka to prawda ciezarne na badania wchodza bez kolejki,sama pielegniarka u nas mi to powiedziała.
Ja to juz nawet raz skorzystałam w tesco z kasy dla uprzywilejowanych czyli np dla ciezarnych;-)

Pewnie jesteś dumna:)) z pieseczka?? Planujecie potomstwo??
 
Poziomki właśnie , przestań ciągle tylko o tym myśleć, my staraliśmy się ponad dwa lata ,ale było wszustko ,badanie śluzu , temperatury, testy owulacyjne konsultacje i nic już chyba zaczelam się godzić z myślą ,że nie dane mi bedzie być mamą po raz drugi . I Ola wyjeczała na zielona szkołe ja byłam chora , brałam antybiotyki i się nie straliśmy - wtedy zaszłam :)
 
reklama
Poziomki właśnie , przestań ciągle tylko o tym myśleć, my staraliśmy się ponad dwa lata ,ale było wszustko ,badanie śluzu , temperatury, testy owulacyjne konsultacje i nic już chyba zaczelam się godzić z myślą ,że nie dane mi bedzie być mamą po raz drugi . I Ola wyjeczała na zielona szkołe ja byłam chora , brałam antybiotyki i się nie straliśmy - wtedy zaszłam :)

Z Gabo jakoś tak specjalnie się nie staraliśmy i oczywiście nic nie mierzyłam ,macałam itp
 
Do góry