reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Futrzakowa, zaden wstyd. Jak masz sie meczyc to lepiej troche zaplacic i miec zrobione. Tylko masz jakas sprawdzona? Bo moja ciotke (Babcinka taka, ponad 60 lat, schorowana) taka jedna okradala..I to w tak bezczelny sposob, ze normalnie szok.

Kasienka, to zalezy chyba na jakiego lekarza sie trafi. I prywatnie cham sie zdarza. \
Ja mialam w PL ginke, chodzilam do niej roznie...czasami prywatnie,czasami na nfz. W sumie nie widzialam roznicy w traktowaniu...

Ruda, a masz polska TV czy tylko brytyjska?

Jesli ktos mieszka w UK to mozna kupic takie poduszki na ebayu dosc tanio. Taka na przyklad:
http://cgi.ebay.co.uk/MATERNITY-PRE...126990?pt=UK_Baby_Maternity_Pregnancy_MJ&var=
 
reklama
mamy cyfre + , niedawno nam antene zamontowali- tzn. mielismy juz wczesniej ,ale dopiero niedawno zamontowali nam na dachu (bo zmienilismy mieszkanie i tu nie szlo inaczej)

aneta wspolczuje, juz lepiej sie czujesz??
pamietam jak w ciazy z Bartkiem prosilam w autobusie o otworzenie drzwi na swiatlach bo juz nic nie widzialam, na twarzy zielona....
i to w sumie wiecej takich sytuacji bylo, niezbyt przyjemne uczucie.
 
aneta współczuję:/ odpocznij Słonko. ja tak miałam w ciąży z Piotrusiem, zdążyłam tylko powiedzieć m, że lecę i poleciałam w kościele na podłogę:/
futrzaczku nie ma się co wstydzić, sama bym chciała taką panią pożyczyć, bo sił mi brakuje do tej brudnej roboty
 
wiecie co, tak sie zastanawialam nad nowym tematem. mam tak duzo fajnych linkow ktorymi chce sie podzielic z Wami, ale one zwyczajnie gina w postach... I tak na przyklad ten:
Poppy seed to pumpkin: How big is your baby? - Photo Gallery | BabyCenter
Zdjecia z tego linka (linku?) pokazuja jak duze jest dziecko w roznych tygodniach ciazy...ale porownujac je do cytryny, ziarenka slonecznika itd...

No i myslalam sobie, ze moze byloby dobrze zalozyc taki temat jedynie z linkami... najlepiej z osoba, ktora by sie tym opiekowala i sortowala...
No ale moze zbedna rzecz.
 
wiecie co, tak sie zastanawialam nad nowym tematem. mam tak duzo fajnych linkow ktorymi chce sie podzielic z Wami, ale one zwyczajnie gina w postach... I tak na przyklad ten:
Poppy seed to pumpkin: How big is your baby? - Photo Gallery | BabyCenter
Zdjecia z tego linka (linku?) pokazuja jak duze jest dziecko w roznych tygodniach ciazy...ale porownujac je do cytryny, ziarenka slonecznika itd...

No i myslalam sobie, ze moze byloby dobrze zalozyc taki temat jedynie z linkami... najlepiej z osoba, ktora by sie tym opiekowala i sortowala...
No ale moze zbedna rzecz.

uzgodnij z martą albo futrzakiem, one tu po nas sprzątają;)
 
Nie mam czasu na forum przez tą prace...buuu:-( Chyba ją rzuce, zaszyje się na 2 tygodnia i przeczytam to co mam zaległe;-) ale juz chociaż mdłości przechodzą i zyskuję na sile, podobno w drógim trymestrze ma sie jej za dwoje:-)
 
reklama
Do góry