reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ten biust to masakra ... ja sobie do klatki piersiowej przytulam zwiniętą kołdrę albo poduchę i wtedy łatwiej mi się obracać :-D i w ogóle ... tylko tak spię...wtedy jakoś mniej boli :-)

Kati
- właśnie...takie życie:-) póki nie ma problemów wszystko jest dobrze... ale tak jak mówisz my i nasze bąbelki to w tym momencie priorytety:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczynki
przepraszam, że się nie odzywałam;
przechodzę teraz ciężki okres,
mianowicie odeszłam od mojego m...
w piątek spakowałam tyle ile dałam rady, wsiadłam w samochód i pojechałam do rodziców.
Jest mi strasznie ciężko i nie wiem co dalej będzie :-(
wczoraj musiałam pojechać do szpitala, bo z tych nerwów bardzo źle się czułam.
Podejrzewałam już najgorsze.
Na szczęście maleństwo jest całe i zdrowe.
Muszę sobie teraz życie na nowo poukładać i nie wiem jak się za to zabrać.
Pewnie przez jakiś czas nie będę tu zaglądać za często, ale myślę, że mi to wybaczycie.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie
 
fantasia, zrobiłas to nie tylko dla siebie, ale i dla swojego maleństwa. trzymamy kciuki, aby twoje nowe życie ułożyło się po twojej myśli. buziaki :*
trzymaj się mocno
 
fantasia....trzymaj się dzielnie. Życie nas zaskakuje. To co czasem wydaje nam się w danym momencie życia złe z perspektywy czasu okazuje się że było dla nas dobre. Myśl pozytywnie i skup się na maleńtwie i głowa do góry!!! Zaglądaj do nas jak tylko będziesz mogła.

Ściskam!
 
Fantasia teraz moze byc tylko lepiej,pewnie ciezko Ci w to uwierzyc ale bedzie dobrze,nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.Trzymaj sie razem z fasolka ciepło.
 
fantasia kochana, jestes bardzo bardzo dzielna, wlasnie zrobilas ten najtrudniejszy krok i weszlas na jedyna wlasciwa w tej sytuacji droge. Pamietaj, ze musisz teraz wytrwac w Twojej decyzji i nie ulegac obietnicom meza. Nadszedl czas na rozejrzenie sie za psychologicznym wsparciem. Dowiedz sie, jakie formy pomocy sa dostepne w Twojej okolicy, informacji udzieli Ci np. lekarz rodzinny. Pozwol najpierw sobie pomoc, o wszystkim innym pomyslisz pozniej, krok po kroku... Gdybys miala jakies pytania lub chciala sie wyzalic, w kazdej chwili. Buziaki!
 
fantasia - trzymaj się cieplutko! i dbaj o siebie i o maleństwo a wszystko będzie dobrze! trzymam kciuki i ściskam! Pamiętaj że w nas zawsze masz wsparcie i zawsze możesz sie nam wygadać:-)
 
reklama
fantasia, bądź teraz dzielna. Pamiętaj, że podjęłaś dobrą decyzję i że robisz to już nie tylko dla siebie, ale również dla maleństwa.
Ściskam Cię mocno i myślami jestem z Tobą. Bądź dzielna i dbaj o siebie. Jeszcze będziesz góry przenosić!
 
Do góry