reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
patik, jak dzieci są chore to albo biorę L-4 albo z dziećmi siedzi moja mama lub teściowa. Tylko,że obie są schorowane i jest ciężko. Mam nadzieję,ze dotrwam do czerwca, a potem od września będę starała się o przyjęcie Ani do przedszkola :happy2:

masala, no pewnie,że Cię pamiętam :-) Co u Ciebie? Gratuluję drugiego maleństwa w drodze ;-)
 
Masalko jeszcze raz gratulacje :* Zaglądaj jak najczęściej i melduj jak się rozwija ciąża i jak rośniesz ;)

Spring trzymajcie się dzielnie i pokonujcie te choróbska!!

Pati kiedy to minęło?? Za chwilę poznamy kolejnego Jasiulka :D Oczywiście jak już się pojawi to ja proszę o info, żeby wpisać do wątku z rodzeństwem ;) A tymczasem spokojnych i zdrowych ostatnich tygodni :*

A my aż całe 2 tygodnie cieszyliśmy się zdrowiem, dzisiaj znowu katar leci z Jaśkowego kilona, załamać się można.. Oczywiście to tak z okazji, że po 4tyg Janko wraca do żłoba.. No ale inhalator poszedł już w ruch, witaminki, maść i się nie damy!!
 
Hejka

Patik- Ty to się jeszcze potrzymaj w dwupaku co najmniej tydzień;-)
Spring- ja to Ci współczuję z tymi chorobami maluchów. Odkąd pamiętam ciągle coś. Zdrówka, zdrówka!
Masala- jeszcze raz wielkie gratulacje!:-)
marlena - dobrze zrobiłaś, że drania zostawiałaś, Masz rodziców, którzy pomagają. Dasz radę! Zdrówka dla chłopaków
malina- zdrówka dla jasieczka!


A ja dziś mega doła miałam, wkurza i przerasta mnie wszystko... no ale musi być lepiej, nie?
 
A u nas panuje rotawirus cały dom choruje (moi rodzice, m i Zosia) tylko ja się jakoś uchowałam. Z Zosią już lepiej nie wymiotuje i temperatura spadła. Zaczęła się już bawić i biega po pokoju za piłką z okrzykiem GO (cz. gol) A tak to roboty masa bo zaraz sesja zimowa a projektów masa do oddania i pisanie pracy mgr. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka
 
malinka bede zagladac jak tylko Lusiak mi pozwoli:) A Jasiek choruje pewnie wlasnie przez zlobek, z kim nie rozmawiam, kogo dzieci chodza do zlobka lub przedszkola, ze co chwile jakies chorobska... ale podobno najgorszy jest pierwszy rok, potem organizm sie uodparnia:)) Zdrowka

spring dla was tez zdrowka. Pytalas co u mnie... w zasadzie to nic ciekawego, z nowych spraw to mala fasola:p Jednak tak mala, ze nie nastawiam sie bo wiem co sie moze stac:(( No i wreszcie udalo mi sie skonczyc w Polsce studia:)) nameczylam sie przy tych baranach na polskich uniwerkach co zamiast pomoc jak kogos nie ma na miejscu to klody pod nogi rzucaja ale sie udalo. Obroniony tytul magistra prawa wiec teraz moge skupic sie na czytaniu normalnych ksiazek:pPP

Dziewczyny czy znacie moze jakies statystyki albo inne dane na temat tego czy łatwiej jest utrzymac druga ciaze po pierwszej zdrowej i normalnej, bez powiklan... bo nie moge nic sensownego znalezc i dodatkowo wyskakuja mi same zle informacje o poronieniach, fora z tym zwiazane itd... a nie chce sie denerwowac;/
 
I my przywitalismy nowy rok z choroba :zawstydzona/y: ja juz dobrze i młoda tez lepiej ale kaszle troche wiec musi jeszcze pare dni pobrac bactrim,nasz pierwszy antybiotyk w zyciu;-)

Masala gratuluje :-)nie martw sie na zapas,bedzie dobrze;-)
Malina biedny Jas,oby sie chorobsko nie rozkreciłlo:tak:

wszystkim zycze zdrowka i miłosci w nowym roku:-)
 
reklama
Dzien doberek

Moje starsze dziecko zrzucilo mame z lozka o 8:30 czyli prawie zyc nie umierac, tylko mlodszy ssak chcial jesc cala noc:szok:wiec z lekka nieprzytomna jestem. Usiadlam przy komputerze zeby sie obudzic:-D

Malina no nie dawajcie sie chorobsku, ach aby do wiosny:tak:

Krowka glowa do gory czasami sa gorsze dni ale po nich przychodza te lepsze:tak:

Masala
gratuluje fasolki i trzymam kciuki za cudowne 8 miesiecy, nie martw sie na zapas wszystko bedzie ok. U mnie pierwsza zdrowa ciaza donoszona i druga tak samo, mimo ze bylam pewna ze zajscie w perwszym cyklu niczego dobrego nie wrozy.

Ola my tak samo w Nowy Rok weszlismy chorzy i jeszcze sie nam troche ciagnie, zyczymy Wam zdrowka

Kasia rota wirus? wspolczuje okropnie, dobrze ze juz z Zosia lepiej a szczepilas ja na rota?Bo ja szczepilam Gabrysia a nie chce Jasia dodatkowo jeszcze jedna szczepionka obciazac

Ide troche sie ogarnac
 
Do góry