reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Katiusza wielkie gratulacje,fajnie że będzie duecik w domku:-)
A u nas cuezkie chwile nastały. Lila katar okropny,troche pokasluje i lekko goraczkuje i to wszystko prawdopodobnie od zębów. Idą jej 3 trójki. Dni sąmęczące,mała cały czas na rękach,placzliwa,nie chce jeść tyoko cycus wchodzi w rachube. Miałyśmy się odstawiac,no ale poczekamy do końca zabkowania,bo teraz byłoby ciężko bez tego pocieszyciela.
 
Katjusza moje gratulacje :) zgadzam się z Asco chłopcy są cudowni :).Na innym forum mam koleżankę u której też miał być chłopiec a urodziła się dziewczynka tak że różnie to bywa :)
 
WItam....Ne bylo mnie tu chyba z 6 mies albo i wiecej, strasznie zaniedbalam BB bo ostatnio siedze na FB - mamy radza mama i wszystko tam jakos mi szybciej dziala niz na BB albo poprostu potrebowalam odmiany i chwilowego oddalenia sie od forum...... Dziekuje za ZYczonka urodzinowe dla Mestwinka - dopiero teraz poczytalam .

Duzo by pisac co tam u nas sie dzieje bo duzo tego bylo ale z wazniejszych spraw to ze juz sie pakujemy do opuszczenia UK. Za 2 mies wyjezdzamy i wracamy do PL. Wiadomo jak to w tych pogodach borykamy sie z chorubskami i ja mam cos z kregoslupem wiec w PL musze isc na rezonans...

Postaram sie do was wrocic co jakis czas - jak mnie jeszcze przyjmiecie :) :laugh2: Milego dzionka
 
hej pozdrawiam wszystkie mamusie:-) u nas jakoś leci, jak zwykle narzekam na brak czasu...no i czekam na prawdziwą wiosne:tak: wczoraj wyszłyśmy na spacerek, słonko świeciło, ale po 20 minutach jak zaczęło wiać to i momentalnie zimno się zrobiło, a dzisiaj już Hanka z zatkanym nosem sie obudziła, mam nadzieję że tylko postraszy przeziebieniem:sorry2: Zosieńka wczoraj na rowerku po podwórku jeździła, melodyjki włączała i gibała się na boki, że musiałam ją wciąż asekurować, bo cały rowerek się kiwał:-p ale radochę miała, to najważniejsze. Potem się dziewczynki wyhuśtały za wszystkie czasy - a Hania jak na starszą siostrę przystało pomagała Zosi w huśtaniu:-)

dove zdrówka dla Ciebie i sprawnej przeprowadzki:-)
Marta Gratuluję bejbika:-) może córunia tym razem?;-)
 
reklama
Do góry