reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Katjusza gratuluję:) Przywołałaś mnie tą informacją bo weszłam tu tylko po to żeby zobaczyć czy masz w suwaczku płeć, patrzę a tu wiadomość:)
 
witam Was mamusie:-)
jak miło zajrzeć i przeczytać super newsy:-):-):-) katjuszka serdecznie gratuluję:tak: aż mi chętkę na chłopaka zrobiłaś:-D ale jak tu tak wycelować żeby kawalera ustrzelić?:-D chyba nie będę ryzykować:-p

a my po roczku - urodzinki się udały:tak: Zosia humor miała wyśmienity:-) troszkę Hania stroiła foszki, ale to było do przewidzenia, bo to mała zazdrośnica...no a teraz czas rozpocząć przygotowania do Świat Wielkanocnych;-)
Zosieńka od kilku dni potrafi wstać z podłogi bez podparcia - śmiga jak szalona, muszę tylko uważać, bo Hania też biega po całym domu i w ogóle na małą nie uważa:baffled:
wczoraj byłyśmy na szczepieniu - było troszkę płaczu...a potem śmiech przez łzy jak próbowałam Zosię czymś zająć, no ale najważniejsze że przeżyłyśmy! pomiary z wczoraj - 10,2 kg i 80cm:-)

a co u pozostałych Marcóweczek??? meldować się :tak:
 
Katjusza fajnie gratulacje:-)

Moj Gabrys daje mi popalic, tak mi sie slonce rozchodzilo ze normalnie nie nadazam. Mam czasami wrazenie ze on tylko drepcze az mi sie w glowie kreci:tak:Dlatego syn pada juz o 19-stej a mama o 20-stej ale doslownie nie jestem w stanie z m porozmawiac:laugh2:Ale mimo zmeczenia jestem dumna z mojej zabki.

Pozdrawiamy wszystkiem mamusie i maluchy
 
dziękuję dziewczynki, jestem zaskoczona i troszkę przerażona ale i mega podekscytowana - bo niby dużo wiem ale dużo też nowego przede mną - trochę jak za pierwszym razem :-)

ech, trochę szkoda tych wszystkich słodkich sukieneczek po Natce.. ;-) trudno, będą musiały poczekać na trzecie :-)
 
reklama
Katjuszka - moje WIELKIE GRATULACJE! Chlopcy sa cudowni, mowie Ci to z doswiadczenia:rofl2::-D:tak:. Myslalam ostatnio o Tobie i tak sie zastanawialam czy juz jestes po "polowkowym". Suuper, ciesze sie razem z Wami.

eMek pewnie peka z dumy:) i ma racje przeciez, to tylko dzieki niemu ten "ogonek" tam wyrosl. Pozdrow go serdecznie i pogratuluj mu synka!

ps
przeslij mi tu troche ciazowych fluidow, please, bo my od 9 m-cy strzelamy na slepo:crazy:
 
Ostatnia edycja:
Do góry