reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2011

Hej Mamuśki

Ja zaliczyłam 6 pączków! :szok: ale ja musiałam nadrobić zeszły rok, bo w tłusty czwartek miałam cesarkę i obeszłam się smakiem!

Natalka już trochę lepiej, dalej robi luźne kupy ale już nie ma gorączki. Lekarka powiedziała, że to mogła być jakaś infekcja żołądkowo-jelitowa a że panuje u nas Rota no to wszystko jasne. Siedzimy całe dnie w domu i już mi brakuje pomysłów na zabawy, dziś zrobiłam jej tulen z kartonu ale włazi do niego tylko jak mnie widzi po drugiej stronie a ja nie mam siły tak klęczeć i klęczeć :-)

Wczoraj zaliczyliśmy lekarza (ja i bąbel), posłuchaliśmy serducha, wszystko okej, następna wizyta i usg dopiero 13 lutego - to już może poznam płeć?? :-)

aaa, no i Natalka też od 4 rano z nami w łóżku, coś z tymi ostatnimi nocami jest na rzeczy... Ale najlepsze jest to, że przysnęłam przy niej i śniło mi się, że mnie ktoś czesał i było mi tak przyjemnie, przebudziłam się a to Natka mnie ciągnęła za włosy :-D
 
reklama
Kochane mam dwa pytania ;-)
Moja Gabi jeszcze sama nie chodzi.. trochę się martwię.. raczkuje na całego, przy meblach chodzi za rączki jak ją wezmę to też. ale sama nie i jakoś nie widzę, żeby się do tego bardzo kwapiła :p
A drugie to zauwazylam, że ma tak na łokciach szorstką skórę, do tej pory nic jej się takiego nie działo
 
Wredniak mój nawet jeszcze nie wstaje ;) tylko jak na razie na kolanka dalej na razie rady nie daje :) Tak jak Pabella napisała dziecko ma czas na chodzenia do 18 miesiąca życia więc puki co wszystko jest ok wszystko jest ok :)
 
wredniak nie martw się mała ma jeszcze czas, nasza także jeszcze nie chodzi, nawet sama nie wstaje, dopiero miesiąc temu zaczęła raczkować. Cały czas chodzimy na rehabilitację,a le to z innego powodu. Nasz rehabilitant twierdzi, że dziecko ma czas na wstawanie i chodzenie i to nawet dobrze dla jego kręgosłupa,że będzie później.Dziecko samo będzie gotowe...
A jeśli chodzi o szorstką skórkę, to u nas także to było, najpierw na zewnętrznej stronie rączek, potem nóżki aż wreszcie czerwone i szorstkie policzki. Lekarka powiedziała nam,że to właściwie może być od wszystkiego. My dostaliśmy Zyrtec, jakaś maść i Linol do kąpieli, dziś już nie ma śladu....
 
wredniak nie martw się na chodzenie jeszcze czas tak jak piszą dziewczyny a co do szorstkiej skóry to proponuje profilaktycznie do kąpieli kupić jakiś płyn z oliwką np. oilatum i smaruj po kąpieli jakimś mleczkiem nawilżającym ( może tez byc intensywnie nawilżające takie jak do cery atopowej np. z nivea z białej linii) a w ciągu dnia możesz jeszczew przesmarować jakimś ktemem pielęgnacyjnym... a przyczyn może być wiele od zbyt suchego powietrza... może obciera jak raczkuje albo cokolwiek innego... tak czy inaczej smarowanko powinno pomóc
 
Dzięki dziewczyny, uspokoiłyście mnie :-) przy meblach chodzi jak szalona, ale sama nie pójdzie. I w sumei macie rację dla kręgosłupa to lepiej :)
Co do tej skóry, to ja ją kąpie od malutkiego w oilatum. więc skórka jest nawilżona. A mogę smarować te miejsca kremem oilatum soft albo alatanem żółtym, bo tylko takie posiadam w domu?
 
reklama
Do góry