reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
malina, Jaś miał inna wagę urodzeniową, teraz zwolnił, a Maks dalej rośnie jak szalony. Nikt mnie nie goni, doktorka nie powiedziała tego złośliwie, nic na to nie poradzę, że jest alergikiem, będziemy sobie musieli z tym jakoś poradzić
 
koncia- u mnie wiki tez była alergikiem przez 2 lata walczylismy z nią była na róznych dietach itd,tylko kurcze nie jestem pewna tego tycia czy to napewno powód alergii ??? wydaje mi sie ze moze genetycznie co??musiała bym poczytac troszkę bo juz nie pamietam za bardzo...
 
pinka, w pewnym sensie na pewno tez genetycznie, ale nie da się ukryć, ze dzieci na MM rosną szybciej, dlatego pewnie wcześniej wprowadza się inne produkty do diety i dlatego mam walczyć z tą alergią, bo dalej będzie nadmiernie rósł na samym MM
 
z tą teorią ze na MM dzieci szybciej tylją to też nie do końca prawda zdania sa podzielone jak zawsze;-)

ale ile Max mleka wypija na dobę??? bo z teco co pamietam to tez nie za bardzo chce pic.obiadki też z powodu allergi masz bardzo ograniczone no nie??

mój powiem ci tak na dobe wypija 1000ml mleka do tego je obiadek deserek i kaszka
 
Pinia, nie wiem kto ma inne zdanie, bo słyszałam tylko takie opinie z ust matek i lekarzy. Maks teraz zjada przeważnie 750ml mm (czasem mniej czasem więcej)+ 0.5 słoiczka, bo więcej nie chce

Dziecię odsypia szczepienie, już godzinkę kima, jak dobrze, troszkę sił nabrałam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
koncia no to mój po tym co je powinen byc mamutem chyba a tak nie jest ;-) ja bym poszukała u niego innej przyczyny tycia niź MM .....albo to jest taki mały człowiek który wcale jesc duzo nie musi zeby tył bo tez tak moze byc....
 
Hej my pozałatwialiśmy co mieliśmy po załatwiać i właśnie wróciliśmy :) Pogoda faktycznie przeciętna i wieje jak piorun ;).

Ja też słyszałam taką opinię o dzieciach mm ale mój mały jest od 3 miesiąca na mm wcześniej też go trochę dokarmiałam i jest cały czas poniżej 3 centyla wagowego :/ , więc to chyba nie jest jednak do końca prawda albo jest wyjątkiem od reguły ;P.

Pani w sklepie go wzięła za dziewczynkę " Jaka Ona już duża " hehehe , ale dla mnie to nie nowość zazwyczaj się pytają " dziewczynka ?!" a ja mówię nie chłopiec ;P

Ja mojemu smykowi też nie pozwalam TV oglądać chociaż On sobie lubi czasem luknąć ale jeszcze zdąży się naoglądać :)

A i ja też nie palę :)
 
Pinka, wcześniej Maks też wypijał 1 litr mm, w ciągu 2 miesięcy zaczął jeść coraz mniej. Jak już mówiłam, geny na pewno są w to też zamieszane, ale sądzę, że problemu by nie było, gdyby był cycowy, a MM pomogło mu przytyć. Wiadomo, że jak ktoś ma takie problemy, to nie będzie dodatkowo tuczył się kalorycznym jedzeniem i o to się rozchodzi. Żeby zapobiec otyłości musimy sprawnie wprowadzić inne jedzonko, a nie wychodzi nam to najlepiej z powodu alergii.
Tak samo Eryk po tobie nie ma problemów z wagą i jest pewnie większy niż na cycku, ale rośnie sobie przyzwoicie i nie wybiega przed szereg ;)
Pocieszam się, że jak jedzenia zabraknie na świecie, to przeżyjemy najdłużej, bo nie musimy dużo jeść ;D ale nie zapowiada się, że będzie klęska głodowa haha
 
reklama
Do góry