reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
1_dcbdab90532f.jpg


jak wam sie podoba?
 
Vetka, obśmiałam się jak norka! I po co wydawać na testy-sikańce, jak można 2 w jednym: i obiad, i test :)

;-)

Ja tak reaguję na rybe. W porzedniej ciązy tez tak było. Pojechaliśmy do tesciowej na wigilię, jak weszłam smażyła karpia i i juz nic nie musiałam mówić bo poszłam przwitac sie z wielką biała muszlą:)
 
Oooooooooooooooooo jaja!!!!!

dziewczyny je się tak trochu martwie czy fasolcia mogła by takie moje plamienio-krwawienia przetrwać:(

koleżanka w ciąży miała 2 okresy na samym początku i jak się dowiedziała, że jest w ciąży, a objawów nie ma to była w szokuuuuuuuuuuuuuuuuuu, przecież miała okres!
vetka na pewno będziesz ładnie i elegancko wyglądać
 
reklama
Vetka, śliczna ta sukienka (chociaż dobranie do niej tych skracających nóżki nawet modelce butów powinno być karalne). Chociaż mnie chyba za dużo jest na tak obcisły krój.
A ja w piątek kupiłam pierwsze spodenki-ciążówki. We wszystkich moich już mi ciasno, dodatkowo mam potwornie nadwrażliwą skórę na brzuchu, właśnie na wysokości paska od spodni. A ciążówki to rozwiązały, nic mnie na brzuchu nie ociera i nie denerwuje.
A kupiłam takie:
t175.jpg
W ramach następnego zakupu ciężarówkowego zapodam sobie chyba taki "służbowy" zestaw. Chociaż wolałabym nie musieć wydawać na coś, co posłuży mi tak krótko :(
j322.jpg
 
Do góry