reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Bosonóżka- ładne ten czarny kostium:)
Ja też zastanawiałam sie nad kostiumem ale musiałabym przymierzyć a czarną sukienkę z dodatkiem laycry nie muszę. No i cena nie jest jeszcze powalająca jak kilku innych kiecek

Choc ogólnie to spodziewałam sie wiekszego wyboru w necie dla kobiet w ciązy, a jednak wszysko jest na jedno kopyto w sumie
 
reklama
bosonóżka fajne te zestawiki:)
ja jeszcze w ciążówkach nie chodzę, bo mieszczę się w swoje spodnie, ale ciągle drapie mnie skóra na brzuszku, czyli rośnie rośnie:D
 
Ja sie obawiam, że jak wrócę w połowie września do pracy to wkroczę w "ciążówkach" i nic nie będe musiała więcej mówić. Naprawdę ten brzusio już odstaje - będą jaja jak sie okaże że jest dublet
 
Ja sie obawiam, że jak wrócę w połowie września do pracy to wkroczę w "ciążówkach" i nic nie będe musiała więcej mówić. Naprawdę ten brzusio już odstaje - będą jaja jak sie okaże że jest dublet

mój też za góra 2 tyg będzie widoczny, bo jak stanę przed lustrem w mateczkach, to tak samo odstaje, a że teraz lato tuniki i legginsy to jeszcze la świata nie istnieje:)
 
W polowie wrzesnia? To zostaje jedynie 6 tygodni... Czyli bede w 17 tygodniu... Ale czas leci.
Wtedy to juz na pewno bedziesz miala brzusio widoczny, jesli juz teraz odstaje:-)

A gdyby okazalo sie, ze 2 to co? Ja bym chyba padła z wrazenia hehe :)
 
Witam poweekendowo:-)

Vetka sukienka superowa:tak:

widze, że nie jestem osamotniona w moim obżarstwie:sorry: jak wstaje rano to odrazu musze zjeśc a po godzince niecąłej juz jestem głodna i tak przez caly niemal dzien: czyli 4 sniadania, 2 obiady, podwieczorek i dwie kolacje:zawstydzona/y:a po drodze jakis owoc czy cos podjem jeszcze... kurcze nie pamiętam, żebym w pierwszej ciązy tak miała, no ale treaz jak nie zjem to odrazu mega mdłosci mam, a po jedzeniu na jakiś czas mijaja przynajmniej wiec jem, no ale staram sie jeśc takie rzeczy, żebym wielorybem sie nie zrobiła na starcie odrazu...;-)

miłego dnia marcóweczki i duuzo słonca:-)
 
Witam poniedziałkowo - młode wcześnie powstawali ale jeszcze pół godzinki dali matce poleżeć:-p:tak:.Ale mulić zaczyna. Teść przywiózł sera to sernik z brzoskwiniami upiekę i pierogi z kaszą i serem zrobię:tak:.
tez bylam wczoraj na weselichu,ale ja przez moja kruszynke jestem taka senna,ze wyjechalismy z wesela jeszcze przed oczepinami,bo oczy mi sie juz zamykaly,a mialam prowadzic do domu (80km)
A myślisz że kto męża, teścia i dzieci do domu wiózł :sorry::confused2:- po obu stronach błyskało i bałam się więcej niż 60-70km/h jechać:tak:.
Mąż Pinki na GG mi napisał że "ona sie bardzi zle czuje w nocy zaczely sie zawroty głowy ktore trwaja do teraz i wymioty wiec caly dzien lezy plackiem".
 
reklama
Ale poszalałyście z pisaniem wczorajszego wieczoru- normalnie parę stron czytania. Obiad był udany- rodzina męża licznie przybyła a i siostra tez przyszła z mężem i córą (ta co miała być kierowca tej starszej). Byłam w szoku jak weszli- chyba jej głupio troche było ale udawałam ze nie ma tematu zeby sie nie denerwować. Mimo tego było całkiem przyjemnie. Potem późnym popołudniem pojechaliśmy z teściami oglądać parę samochodów- bo są na kupnie i trochę mnie to zmęczyło. A wieczorkiem wpadli do nas znajomi z pizzą...ale z czystym sumieniem mogę napisac ze skubłam tylko 1 kawałek bo mi nie podeszly składniki.
Mam nadzieje ze się tu dzisiaj równie miło rozpiszemy jak codziennie (nie mam autka i jestem uziemiona w domku). Miłego dzionka:):)
 
Do góry