reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

A mnie przyszła szwagierka zrobiła "test ciązowy" - podała na obiad rybę. Wylałam na nią 1/2 cytryny, żeby zabić jej smak i zapach a i tak odwiedziłam toaletę po powrocie do domu. O mały włos by się wydało...
 
Ostatnia edycja:
reklama
vetka dobrze, że wytrzymałaś do domu;)
poziomki ja odczuwam taki dyskomfort w krzyżu, niby brzuszka nie ma, ale jak pochodzę więcej, albo stoję w kolejce do kasy, to łapię się na tym, że już rękami podtrzymuję boczki:) hehehe co to będzie za kilka miesięcy, to nie wiem;)
 
Szafirek83 biore duphaston ale to uczulenie dostałam pare dni przed zaleceniem brania go,dzis juz jest lepiej,mam odstawione leki nasercowe i pomidory ktore podejrzewam o przyczyne,jak zaczne je spowrotem jesc to sie okarze co to było.
Poziomki ja tez odczuwałam na poczatku silniejszy bol krzyza,nawet w nocy mnie budził,chociaz ze wzgledu na prace i czasem przed okresem tez mnie bolał kregosłup to ten ból był jakis inny,dzis tez mnie boli dlatego mniej przy kompie siedze.
Co do samopoczucia to z rana jest kiepsko,czuje sie bardzo słabo,kreci mi sie w głowie troszke i serduszko sie telepie ale mam mniej mdłosci i nawet po poludniu i wieczorem to czasem rzadnych objawow nie czuje a wtedy zastanawiam sie czy z fasolka jest wszystko ok. ech babie to nie dogodzi jak sie zle czuje to marudzi a jak jest za dobrze to sie boi....
 
Ostatnia edycja:
Szafirek83 biore duphaston ale to uczulenie dostałam pare dni przed zaleceniem brania go,dzis juz jest lepiej,mam odstawione leki nasercowe i pomidory ktore podejrzewam o przyczyne,jak zaczne je spowrotem jesc to sie okarze co to było.
Poziomki ja tez odczuwałam na poczatku silniejszy bol krzyza,nawet w nocy mnie budził,chociaz ze wzgledu na prace i czasem przed okresem tez mnie bolał kregosłup to ten ból był jakis inny,dzis tez mnie boli dlatego mniej przy kompie siedze.
Co do samopoczucia to z rana jest kiepsko,czuje sie bardzo słabo,kreci mi sie w głowie troszke i serduszko sie telepie ale mam mniej mdłosci i nawet po poludniu i wieczorem to czasem rzadnych objawow nie czuje a wtedy zastanawiam sie czy z fasolka jest wszystko ok. ech babie to nie dogodzi jak sie zle czuje to marudzi a jak jest za dobrze to sie boi....

Wszystko jest dobrze a Ty martwisz się jak każda mama:)

Poród na wesoło-mało się w portki nie zlałam. To jest coś dla pierworódek:)
 
w sumie ja też jestem typem sowy, co rano śpi, a wieczorem knurzy, ale ja teraz z rańca to absolutnie się do życia nie nadaję;)
 
reklama
A mnie przyszła szwagierka zrobiła "test ciązowy" - podała na obiad rybę.

Vetka, obśmiałam się jak norka! I po co wydawać na testy-sikańce, jak można 2 w jednym: i obiad, i test :)

A ja zaliczam cowieczorne zmęczenie. Oglądaliśmy z M. nasz ulubiony serial White Collar w łóżku i odpłynęłam już po jakiś 20 min., o 20.30! A normalnie z duuuużą przyjemnością oglądam głównego bohatera ;-)
 
Do góry