reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

O lodowce to nic nie wspominajcie,ja dzis zjadłam wsumie trzy obiady,najpierw 3 nalesniki z twarogiem i borowkami,potem wpadli znajomi i zamowilismy pizze,sama zjadłam ponad pół duzej i po paru godzinach na wczesna kolacje dokonczyłam drugie pół,az sama jestem w szoku.

Bosonozka ja tez dzis przysnełam ogladajac po 20 moj ulubiony serial z drugoplanowym aktorem ekhm....
 
reklama
Poziomki co ty.... hahahahahaha:) ja o 10 wstaję i beczę, że to noc i marzę tylko żeby zrobić Piotrusiowi śniadanie i wrócić do wyrka szybkim krokiem
ola a ja wczoraj jadłam 2 kolacje! najpierw u dziadów 2 gołąbki z sosem pieczarkowym, a potem wieczorem m wziął mnie na randkę i wsunęłam sama całą dużą pizze! masakra! dobrze, że potem spacerowaliśmy 2 godziny, może wejdzie tylko w brzuch, a nie w dupsko hahaha
 
Ostatnia edycja:
Poziomki co ty.... hahahahahaha:) ja o 10 wstaję i beczę, że to noc i marzę tylko żeby zrobić Piotrusiowi śniadanie i wrócić do wyrka szybkim krokiem
ola a ja wczoraj jadłam 2 kolacje! najpierw u dziadów 2 gołąbki z sosem pieczarkowym, a potem wieczorem m wziął mnie na randkę i wsunęłam sama całą dużą pizze! masakra! dobrze, że potem spacerowaliśmy 2 godziny, może wejdzie tylko w brzuch, a nie w dupsko hahaha
Jak się je na stojąco to w uda wchodzi hahahaha
 
Mi zawsze mowili ze w nogi,hihi

Dzis rozmawiałam ze znajoma tej dziewczyny o ktorej pisałam ze spodziewa sie trojaczkow,zaprosiłam ja do nas na forum,zobaczymy czy wpadnie nas odwiedzic.
 
Ja juz po trzecim obiedzie postanowiłam ze nic dzis juz nie zjem,wyczytałam w ksiazcze ''w oczekiwaniu na dziecko'' ze mozna podjadac migdały,rodzynki i suszone morele wiec kupiłam je hurtowo i bede ''skubac'',a i przed snem szklanka mleka,wyjatkowo mi ostatnio smakuje(chyba z kartonika moge pic surowe?)
 
reklama
Do góry