reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hej, daję znać ze żyję i dogorywam po weselu:tak:, na poprawiny już nie daliśmy rady pojechać:no::-p:confused2:.
Przespałam się trochę i zaczęło mulić.
Jak nabiorę sił to na dłużej zasiądę bo Was - wróciliśmy o 5-ej.:-p
 
reklama
hej!:-)
u mnie w rodzinie ciężarówką jest moja siostra bliźniaczka (była pierwsza), więc ja dla odmiany dostałam ksywkę dostawczak :)
hehe slodkie :-) ale nawet na dostawczaka nie wygladasz ze swoja waga piorkowa :-D
Wspolczuje wam dziewczyny,ze sie tak meczycie z tymi nudnosciami...to musi byc straszne...ja mialam je ciagle,lacznie z wymiotami od lekow przy starankach.teraz na szczescie los mnie oszczedzil. (mam nadzieje,ze sobie nie wykracze,hehe)

Tulip,te bole brzucha po bokach sa zupelnie niegrozne,a macica sie rozciaga od poczatku ciazy,a nie tylko od 12tc.Mnie ten bol wiezadel oblych zaczal sie po poronieniu.cos sobie naciagnelam i bolalo mnie nawet przy siusianiu.Teraz tez miewam ten bol,ale nie non stop.

Sabrinka,dobrze,ze z dzidzia wszystko ok.Lez i odpoczywaj,napewno bedzie wszystko ok!!!:tak:

Milutek,spoznione zyczonka rocznicowe :-):-):-)


Cześć dziewczyny
Ale naprodukowałyście , ja mam dziś koszmarny dzień , co prawda dużo lepiej jest już , ale czegoś takiego jak dziś rano mialam nigdy > Wymiotowałam ,wymiotowalam i tak bez końca ....a że nie miałam czym to żółcią poł dnia w łazience spedziłam , już m miał mnie wieźć do szpitala ale przeszło ,przespalam się i jest lepiej ,ale takich ,,porannych mdłości" wiecej nie chcę!!!!!

Mamy jechać na weekend na mazury ale teraz , nie wiem czy dam rade taka słaba jestem:-(
wspolczuje serdecznie...naprawde mi przykro,ze sie tak meczycie...ale czego sie nie zrobi dla takiej kruszynki :sorry:

Witam marcoweczki.
Czy ktoras z Was spotkała sie moze z nagła alergia w czasie ciazy?
nie mam pojecia...a bierzesz luteine lub duphaston??czesc dziewczyn miala w ciazy po tym wysypki (dodam,ze w cyklu nie ciazowym stosujac dodatkowo progesteron nic sie u nich nie dzialo)

Witajcie :-)

Chyba zacznę Was częściej czytać :-) Choć już mam jednego malucha :-) to się o drugiego postraliśmy :-D

Termin mam na marzec :-) 26 :-)

Pozdrawiam
hej Mysza :-) ja tez mam termin na 26 marca :-D

Hej dziewczyny- normalnie muszę się Wam pożalić. Jestem taka zła od rana że aż mi łzy mimowolnie lecą z tej złości. Na dzisiaj zaplanowaliśmy z mężem uroczysty obiad na tą naszą 5 rocznice- zaprosiliśmy najbliższa rodzinę. Ale jak zwykle coś komuś nie pasuję- mojej rodzinie
napewno musi byc ci przykro...ale pomysl,czy lepiej bys sie czula,jakby siostra przyjechala z laski i siedziala nafochowana? szkoda tylko,ze nie da sie jakos sciagnac mamy z maluchem :sorry:

Dziewczyny, Was to nie można na dzień zostawić, bo jak się rozpiszecie, to nie ma szans - nie ogarnę wszystkiego!

A ja dzisiaj powinnam wreszcie znaleźć troszkę więcej czasu, żeby do Was zaglądać. Wczoraj większość dnia spędziliśmy poza domem. Po raz pierwszy w życiu byłam na meczu!!! Legia-Arsenal, otwarcie nowego stadionu. Było suuuuper!!! Małż ze mnie dumny, bo darłam się jak opętana, wstawałam, buczałam kiedy trzeba - generalnie dałam się ponieść atmosferze :rofl2:. W tv mecze są dla mnie nie do zniesienia, ale na żywo - będę chodzić! M. już nie może doczekać się maleństwa, kiedy będzie nas mógł na sektor rodzinny zabierać, hihi!
.
popieram :tak: dziewczyny rozpisuja sie niemilosiernie:-D

i ktos tu mowil,ze nie jest fanem pilki noznej :-p:-) chyba jednak bedzie bodziak z kolorami Legii,co?:-D:-D:-D super,ze sie tak dobrze bawilas :-)

Kochane pączuski ujrzałam cień cienia na teście:)

Przypomnijcie proszę jaki był ten ziołowy lek co poprawia śluzik???
Poziomeczki,gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
przyznaje sie bez bicia,nie wierzylam,ze sie uda,ale chyba dlatego,ze sama przezylam zbyt duzo porazek.

Kochana,nie bierz teraz przypadkiem zadnego wiesiolka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na sluz go sie bierze od poczatku cyklu do owu. on moze wywolac skurcze macicy.

Jak test był świeży to widziałam coś na kształt kreseczki a po wyschnięciu była bardziej widoczna. Nie raz sprawdzałam z ciekawości i po wyschnięciu nigdy nie miałam nawet śladu kreseczki więc sie pocieszam.
A kwasik od m-ca łykam

Zapomniałam dodać że robiłam testa 2 dni wcześniej i było podobnie ale mniej widoczne

A jeszcze wcześniejszy nawet po wyschnięciu miał 1 kreske

I wiecie co krzyż mnie męczy;/

A miałyście tak że pomimo bardzo bladej kreseczki nie byłyście w ciąży????
ja raz tak mialam...:-( albo bylam bardzo krotko w ciazy,ciezko mi stwierdzic...mialam tak 2 cykle temu,tylko,ze te cienie nie ciemnialy z dnia na dzien,wiec u ciebie musi byc fasoleczka!!!!!!

Hej, daję znać ze żyję i dogorywam po weselu:tak:, na poprawiny już nie daliśmy rady pojechać:no::-p:confused2:.
Przespałam się trochę i zaczęło mulić.
Jak nabiorę sił to na dłużej zasiądę bo Was - wróciliśmy o 5-ej.:-p
tez bylam wczoraj na weselichu,ale ja przez moja kruszynke jestem taka senna,ze wyjechalismy z wesela jeszcze przed oczepinami,bo oczy mi sie juz zamykaly,a mialam prowadzic do domu (80km)


nastepny tydzien mam wolny,to moze choc przez tydzien bede na biezaco,co sie u was dzieje :-) bo ja tylko nadrabiam i nadrabiam...i konca nie widac :-D
pozdrawiam was babeczki
 
hej kochaniutkie! właśnie wróciliśmy z weekendu, pogoda dopisała, wypoczęliśmy, pogrillowaliśmy:)
Przy okazji pochwaliliśmy się dzidzią, ale były owacje, mój ojciec oszalał ze szczęścia;) Mówił, że już miał się nas pytać czy coś planujemy, bo pierwszy wnusio taki duży;)
buziaki słodziaki!
 
a ja dziś spędziłam przyjemny dzien u rodziców. a już za pół godzinki jadę na festiwal fajerwerków. żałuję tylko, że obejrzę tylko jeden pokaz. po wczorajszym dniu wiem, że więcej nie dam rady, bo pomiędzy pokazami jest jeszcze koncert i cała impreza bardzo późno się kończy. a fajerwerki są robione rewelacyjnie, bo to konkurs międzynarodowy.
 
przeglądnęłam do tyłu wasze posty, ale dokładnie nie dam rady z tego co widzę Pinka się odezwała, dzięki kochana, bo już się bardzo denerwowałam
poziomki ja dalej trzymam kciuki, wszystko kochana na spokojnie i bez nerwów, bo cię nigdzie stąd nie wygonimy:)
 
a ja dziś spędziłam przyjemny dzien u rodziców. a już za pół godzinki jadę na festiwal fajerwerków. żałuję tylko, że obejrzę tylko jeden pokaz. po wczorajszym dniu wiem, że więcej nie dam rady, bo pomiędzy pokazami jest jeszcze koncert i cała impreza bardzo późno się kończy. a fajerwerki są robione rewelacyjnie, bo to konkurs międzynarodowy.
to w Szczecinie ten pokaz??

hej kochaniutkie! właśnie wróciliśmy z weekendu, pogoda dopisała, wypoczęliśmy, pogrillowaliśmy:)
Przy okazji pochwaliliśmy się dzidzią, ale były owacje, mój ojciec oszalał ze szczęścia;) Mówił, że już miał się nas pytać czy coś planujemy, bo pierwszy wnusio taki duży;)
buziaki słodziaki!
to super :) moja mama od razu wiedziala,bo sikalam test u niej w domu,hehe.poplakala sie ze szczescia (ona jeszcze nie jest babcia)
 
reklama
Hej MOjeeeee Kochaniutkieee!! Niestety nie mam poki co internetu :((( więc jak gdzieś zawitam to napisze ;))) u mnie bez zmian , objawów nie mam, zachcianek tez tylko wciąż gotuje i jem zupyyy, w poniedziałek za tydzien ide do gina wiec nie moge się doczekać a dzisiaj byłam na targach dla kobiet w ciązy i dla mam we Wrocławiu, było super ;))) www.motherandbaby.pl swietna sprawa, moze któraś z Was tez byla?? Co wogole u Was w skrócie słychac?? mam nadzieje ze skład jest ten sam lub są nowe mamusie ale nie biore opcji pod uwage ze którejs z Nas nie ma , bo nie dam rady nadrobic :( Buziakiii i ciagle pamietam o Was i jestem z Wami :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry