reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
poziomki, nie pogratuluję jeszcze, żeby nie zapeszać, ale:
- u mnie testy-sikańce też pokazywały cień-cienia i to przy mocnym zezowaniu
- miałaś wszystkie objawy implantacyjne
- podniesiona, nie opadająca gwałtownie (przed @) tempka
- pogrubione endo

Ale Kwietniówkom cię nie oddamy! Najwyżej będziesz miała podwójnie czytania i pisania!

A z kulinariów - Strogonoff wyszedł niebo w gębie!
 
poziomki, nie pogratuluję jeszcze, żeby nie zapeszać, ale:
- u mnie testy-sikańce też pokazywały cień-cienia i to przy mocnym zezowaniu
- miałaś wszystkie objawy implantacyjne
- podniesiona, nie opadająca gwałtownie (przed @) tempka
- pogrubione endo

Ale Kwietniówkom cię nie oddamy! Najwyżej będziesz miała podwójnie czytania i pisania!

A z kulinariów - Strogonoff wyszedł niebo w gębie!

Orany proszę nie mów mi nic o jedzeniu bo jestem potwornie głodna!!! Na okrągło zresztą:)
 
Poziomki ciesze sie z Toba,trzymam nadal kciuki.


My dzis troszke na zakupach bylismy,chciałam kupic jakies luzniejsze spodnie ale nic nie było godnego uwagi,w zamian kupilismy w koncu sztucce takie co do zmywarki sie nadaja bo te co mielismy do tej pory to z plastikowymi raczkami były,jakos ciagle (ze trzy lata) mielismy problem z kupnem czegos taniego a ładnego.Moze w koncu skoncza sie wojny kto tym razem ma pomyc sztucce.A co do spodni to i owszem kupił sobie moj maz az dwie pary za całe 20zł,ten to ma szczescie.

Co do obiadku to dzis nalesniki z borowka amerykanska,poziomek nie było.
Miłego popołudnia.
 
Ja zaraz ide na późny obiad do szwagra no i bedę musiała bardzo uważać, bo na razie jeszcze nie mówiłam że jestem w ciązy a mdłości dokuczają. Chciałabym poczekać jeszcze z ta wiadomością do końca pierwszego trimestru a najlepiej do usg genetycznego
 
Poziomki, na sluz to wiesiolek :)

I bardzo sie ciesze.
Jesli moge Cie 'pocieszyc' to mi test pozytywny WIDOCZNY wyszedl dopiero w tydzien po takich niewidocznych.
W ogole...to wkleilabym Ci zdjecie jak moje testy wygladaly, ale niestety synek popsul mi aparat..i nie zobaczylabys kreski tak czy inaczej haha. I zrobilam ich chyba z 9! Pozniej rzucilam sie na 2 bardzo drogie...i dopiero cos wyszlo.
Bierz sie za kwas foliowy!
I bardzo sie ciesze, ze sie udalo.

Wiesz...tak na marginesie sie zapytam..
Czy kreska wyszla zaraz po 'sikaniu' czy musialas troche poczekac? Bo zdarzaja sie tez linie z wyparowania... No ale nie sadze ;)
I jeszcze jedno...
Testy negatywne zdarzaja sie czesto, ale testy pozytywne- bardzo, bardzo rzadko, tak wiec przyjmij moje gratulacje!
 
poziomki, Harsharani ma rację - prędzej wyjdzie Ci negatywnie test, kiedy jesteś w ciąży, niż pozytywny - kiedy nie jesteś. To już zdecydowana rzadkość.
Mi kiedy wyszedł pierwszy cień-cienia i miałam wątpliwości, szwagierka - analityczka medyczna doradziła zrobić kolejny, np. następnego dnia, ale test koniecznie miał być tej samej marki. Oczywiście zrobiłam. Po godzinie :) I znowu to samo. A to już ponoć był pewnik, co następnego dnia potwierdziła beta.
A na śluz to jeszcze castagnus.
 
reklama
Poziomki, na sluz to wiesiolek :)

I bardzo sie ciesze.
Jesli moge Cie 'pocieszyc' to mi test pozytywny WIDOCZNY wyszedl dopiero w tydzien po takich niewidocznych.
W ogole...to wkleilabym Ci zdjecie jak moje testy wygladaly, ale niestety synek popsul mi aparat..i nie zobaczylabys kreski tak czy inaczej haha. I zrobilam ich chyba z 9! Pozniej rzucilam sie na 2 bardzo drogie...i dopiero cos wyszlo.
Bierz sie za kwas foliowy!
I bardzo sie ciesze, ze sie udalo.

Wiesz...tak na marginesie sie zapytam..
Czy kreska wyszla zaraz po 'sikaniu' czy musialas troche poczekac? Bo zdarzaja sie tez linie z wyparowania... No ale nie sadze ;)
I jeszcze jedno...
Testy negatywne zdarzaja sie czesto, ale testy pozytywne- bardzo, bardzo rzadko, tak wiec przyjmij moje gratulacje!

Jak test był świeży to widziałam coś na kształt kreseczki a po wyschnięciu była bardziej widoczna. Nie raz sprawdzałam z ciekawości i po wyschnięciu nigdy nie miałam nawet śladu kreseczki więc sie pocieszam.
A kwasik od m-ca łykam

Zapomniałam dodać że robiłam testa 2 dni wcześniej i było podobnie ale mniej widoczne

A jeszcze wcześniejszy nawet po wyschnięciu miał 1 kreske

I wiecie co krzyż mnie męczy;/

A miałyście tak że pomimo bardzo bladej kreseczki nie byłyście w ciąży????
 
Ostatnia edycja:
Do góry