reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

No tak, ale na smsa by chyba odpisala?
Bo nie chce sie narzucac i dzwonic...

czesc kochana dziekuje za smska niestety nie moglam ci odpisac bo telefon mi sie zrąbał i ledwo co przeczytałam eske bo wyswietlacz padł jutro ide kupic inny;-)))))


kochane nie pisze bo czasu jakos brak i samopoczucie nie takie od czoraj znów brzuch mnie pobolewa a raczej tak strasznie kłuje ze nawet usiasc nie moge no i kregosłup standardowo.......... senna jestm jak nie wiem co wiec prawie całe popoludnia przesypiam.........

juz niemoge sie doczekac tego pierwszego usg bo tak to czlowiek strasznie sie denerwuje i zastanawia czy wszystko ok


witam nowe mamy i zycze wszytskiego dobrego Stare mamuski serdecznie pozdrawiam i ciesze sie ze u was wszysko jak najlepiej oby tak dalej!!!!!!!!!!!!!!!!

ja tez dzis mialam spagetti mężo zrobił;-))))))))))


buziaki dla was KISSSSSSSSSS
 
reklama
Witajcie :-)

Chyba zacznę Was częściej czytać :-) Choć już mam jednego malucha :-) to się o drugiego postraliśmy :-D

Termin mam na marzec :-) 26 :-)

Pozdrawiam

Ty nie czytaj, tylko pisz ;-)

Ja mialam spaghetti dwa dni temu i to takie z papierka, o 23. Ochota naszla ;) Haha.

Dzis zamierzam wygrac w totka ;-)
 
Czesc dziewczyny wczesniej sie nie odzywalam bo nie mialam neta.A dzisiaj robilismy z m porzadki wkoncu bo juz zaniedbalam troche mieszkanie.
Wczoraj wizyta u gin sie udala wszystko w porzadku powiedzial nawet ze wedlug usg fasolinka jest wieksza i to 7 tydz i 5 dzien serduszko bardzo miarowo bije i powiedzial ze w takim wypadku to zostaje tylko 10 procent ze mozna poronic wiec sie troche uspokoilam:-)
wrzuce zdjecie w watku nasze wizyty u lekarza
 
reklama
Do góry