reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Hej

tak sie tylko chcialam przypomniec. Jakos nie mam czasu czytac, a co dopiero pisac. Fatalnie sie czuje, caly czas mnie mdli wiec wiekszosc dnia spedzam umierajac w lozku. Nie pamietam, zeby w pierwszej ciazy bylo az tak zle. Coz, starosc nie radosc he he:crazy:

pozdrawiam was serdecznie, bede sie odzywac jak mi sie poprawi
 
widzę, że dziewczyny na obiad znikneły. Ja juz po, zrobiłam sobie kurki z cebulką na masełku i ze śmietanką a do tego ziemniaczki, mniam...
Teraz idę sie położyć bo troszkę brzusio ciągnie. Zajrzę wieczorkiem
 
Chyba zaraz pęknę. Zrobiłam sobie pyszne spaghetti z dużą ilością sera- tak jak lubię:)i teraz opadłam przed komputerem. W tv jakoś nic specjalnego nie leci- sama nuda wiec posiedzę trochę na necie.
 
To było bardzo szybie spaghetti- pomyślałam i miało być....hihihihi...spełnia się te ciążowe zachcianki:)
A widze że i Wy tu sobie moje Drogie niczego nie żałujecie:)I tak ma być- ciężarówki mają te swoje przywileje:)
 
reklama
Hej dziewczyny:)

Ledwo na dobę zniknęłam, a już kilka dobrych stron do poczytania. Ale jakoś dałam radę.

Fantasia - moj kuzyn jest alkoholikiem. Dziewczyny dają tu dobre rady. Jego żona zgłosiła się do poradni aa. Tam skierowali ją najpierw na terapię grupowa dla rodzin alkoholików, a następnie na indywidualne spotkania z psychologiem. Wszystko nieodpłatnie. No i prawdą niestety jest, że dopóki sam nie bedzie chciał iść na terapie, to nic się nie zmieni. Żona mojego kuzyna postawiła mu ultimatum: albo się leczy, albo ona z dzieckiem odchodzą. Niestety, skończyło sie na dwóch indywidualnych spotkaniach. Uznał, że on jednak alkoholikiem nie jest, więc nie ma z czego się leczyć :( Decyzja może należeć tylko i wyłącznie do niego. Natomiast ty możesz zadecydować o życiu swoim i dziecka. Tutaj już masz wybór. Mam nadzieje, że ułożycie sobie szczęśliwe życie :)

Mi też brakuje pinki i futrzakowej. Dziewczyny wracajcie do nas!!!!!
 
Do góry