reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Witam was dziewczyny :-)
Plamienia jak na razie ustąpiły dziewczyny i oby tak zostało,mam nadzieję że to taki jednorazowy wypad :tak: no ale wystraszyłam się wczoraj jak nic, a USG to mam za 2tygodnie 20.08 więc jeszcze się muszę na czekać no ale już je mam ustalone w końcu :-)
 
Witam,

moje Malenstwo powinno sie pojawic planowo 17.03.11. Mam nadzieje, ze przygarniecie mnie do Waszej grupy. Choc pewnie jestem tutaj najstarsza (38 latek:szok:), jest to moja pierwsza ciaza i musze sie jeszcze duuuuuzo nauczyc ;-)
Pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkim Marcoweczkom milego dnia!

Ania
 
Marta a co to za badanie?pierwszy raz slysze powiedz cos o nim wiecej

Sabrina dobrze ze plamienia ustapily oby juz ich wiecej nie bylo ale odpoczywaj dalej

Maya witaj:)
 
TSH , czy to nie ogolne badanie hormonow tarczycy?? TYlko po co w ciąży jak sie nie ma problemow z tarczycą??

MAja 38 Witamy :-) masz termin dokładnie ja k ja na 17marca
 
Ostatnia edycja:
Czeęc Kochane!

Powinnam dostać kopniaka w tyłek, że dopiero teraz sie do Was odzywam:zawstydzona/y:
Jakos czasu ostatnio brak, ale i weny. Mam tekie humorki, ze hej! Dziwi sie jak mój mężul ze mną wytrzymuje:no: Ale póki co, dzielny jest.:tak:

Miłego dnia Wam zycze!
 
TSH , czy to nie ogolne badanie hormonow tarczycy?? TYlko po co w ciąży jak sie nie ma problemow z tarczycą??
No właśnie dlatego pytam i się zastanawiam:confused2:, w poprzednich ciążach nikt mi go nie zlecał:no:.
Maya38 witaj, mnie mama urodziła w wieku 39 lat ale byłam trzecim dzieckiem po 14 latach od drugiego porodu:tak::-).
 
Ale produkujecie kobiety!

Sabrinka, uważaj na siebie! Zwłaszcza, że w UK nie możesz na początku liczyć na taką opiekę, jaką powinnaś mieć zapewnioną. Miałam niestety nieprzyjemność się nasłuchać o brytyjskim podejściu do wczesnej ciąży i traktowania jej, jak tzw. "warunkową" :wściekła/y: - na zasadzie, że może będzie dobrze, a może nie. Szlag człowieka trafia!

Marta, a co to za badanie to TSH?

Poza tym M. mówi, że już po mnie widać! Ja tam uważam, że widać po prostu, że byłam i jestem grubasek - a ciążę to raczej niewiele. Ale na wątku wagowo-brzuszkowym zamieszczę zaraz zdjęcia, a co!

Marta, zanim zdążyłam zamieścić post, już udzielono odpowiedzi na pytanie o TSH. Jak na tarczycę - to tak, robiłam. Ale mi badania robi szwagierka, a ona zawsze woli mi zrobić więcej tych badań niż mniej. Uznała, że na tarczycę bez względu na wiek warto. Na szczęście wszystko ok.
 
Ostatnia edycja:
Cześć bąbelki:-)
U mnie bez zmian plamienie na papierze a sikacz nie wyszedł,troche mi sie w głowie kręci:eek:
Miała któraś z was coś takiego???
 
reklama
Do góry