reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

sabrinko kochanie trzymaj się, jesteśmy z tobą. dbaj o siebie, leż i nic nie podnoś, miejmy nadzieje, że to ni takiego i przejdzie:-) A co do lekarzy, to brak mi słów..:wściekła/y:
całuję !!!!!!!!!!
 
reklama
Sabrinka, po prostu pojedz do szpitala,nie dzwon do nich,bo zawsze powiedza,zeby lezec.Jedz i powiedz,ze jestes w ciazy i zaczelas plamic i chcesz,zeby ci usg zrobili czy wszystko ok.MUSZA CIE PRZYJAC!!!!! TRZYMAM Z CALEJ SILY KCIUKI!!daj znac jak tylko bedziesz cos wiedziec

wlasnie doczytalam,ze ty z UK...no tak,tam raczej nic nie zdzialasz...odesla cie z kwitkiem...lez i odpoczywaj,bedziemy za ciebie trzymac kciuki i postaraj sie nie denerewowac.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :-)
Nie zdążę was teraz przeczytać bo nie czuje się najlepiej jutro się postaram przeczytać dzisiejsze posty :tak:
Popołudniu zaczęłam dość mocno plamić :-(,oczywiście skontaktowałam się z położną i ze szpitalem ale nic ciekawego mi nie powiedzieli jak tylko mam się obserwować i odpoczywać jeśli będzie gorzej to mam jechać do szpitala :szok: nie kazali mi nawet przyjechać żeby się zbadać po prostu szok :-(
Odpoczywam ile się da ale takie myśli czasem przychodzą mi do głowy że aż strach dziewczyny.....
No nic nie będę was zasmucać na wieczór,kolorowej nocy dziewczyny ;-)
W razie wątpliwości jedz nie dzwoń bo diagnozy przez tel nie postawią:tak:
Ach też dopiero zauważyłam w PL nie ma problemu do szpitala przyjmą nawet w 5 tyg
 
Ostatnia edycja:
m mi biedak kupił lody pomarańczowe z Manhattana i po kilku łyżkach mu oddałam, bo to nie to:-D
a przed chwilą poczułam się przegłodzona i zjadłam zapiekankę z serem żółtym i keczupem:-) przynajmniej tyle dobrzeee, bo ileż można żyć powietrzem, a ty poziomeczki co wcinasz?
 
Ja tez jestem z UK i u nich to normalne ze kobieta moze poronic do 3 miesiaca:angry: Dlatego pierwsze usg robia w 12-13 tyg a potem w 22 i koniec chyba ze cos jest nie tak to jeszcze sie zlituja i zrobia jedne- masakra :szok:
A ja zaraz smigam do pracy na 2 godzinki a potem na wizyte :-) Milego dnia wam zycze laseczki
 
Witam

chciałabym dolaczyc do waszego grona marcóweczek 2011 - wczoraj byłam u lekarza i potwierdził ciążę - skonczony 6 tydzień, termin na 28 marca:-)

mam nadzieje, że uda mi sie ponadrabiac chociaż część waszych postów i zorientowac sie co i jak:tak:

milego dnia
 
DZień dobry witam wszystkie nowe marcówki:-)
MIlusia naczytałam sie wczoraj o Twoich bliźniakach iśniło mi się ,że też mam bliźniaki , w pierwszej ciąży bym sie cieszyła na samą myśl teraz obudziłam sie przerażona :tak:. Ogólnie dzień zapowiada sie kiepsko , ponieważ obudziły mnie MEGA mdłośći , teraz siedzę i czekam na bieg do kibelka:szok:.
Chyba coś zjam , to albo pomoże , lub przyspieszy...
 
Witam i ja porannie - młody wstał o 5:30:szok::crazy: ale dobrze że M się nim na godzinkę zajął przed pracą:tak::-p. Potem poszliśmy na zakupy bo nic na śniadanie nie było. Myślałam że smak mi się w ciąży zmienił bo mleko z płatkami jakoś dziwnie smakowało ( mleka nie gotuję tylko od razu chrupy zalewam) - ale jedzenie rośnie mi w buzi - patrzę termin - do 10-go:confused2:, zagotowałam trochę i zważyło się:angry::angry::wściekła/y:. Poszłam to wymienili mi na innej mleczarni i drożdżówką musiałam się zadowolić bo mi na płatki przeszła ochota:nerd::sorry:.
Mam nadzieję że Wam lepiej zaczął się dzień;-):tak::-).
 
reklama
Ssabrina moja koleżanka w takim wypadku poszła prywatnie do polskiego lekarza i potem mama jej wysłała z polski leki i było oki.może ktoś z rodziny mógłby wysłać Ci luteinkę tak jak pince????Oszczędzaj się kochana leż i odpoczywaj.

Milutek dobre masz podejście do bliźniaków-będzie dobrze:-)

Witam nowe marcóweczki !!! :-D
 
Do góry