reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
witam się z rana.

poczytałam, co od wczoraj napisałyście i:

Badanie poziomu hormonów tarczycy - niektórzy lekarze zlecaja je profilaktycznie, moja siostra też miała.

Sabrinka cieszymy się z tobą, że plamienia zniknęły. Oby już nie wróciły.

Co do bliźniąt. Moja mam faktycznie prawie 30 lat temu przy pierwszym porodzie rodziła nas SN. Ale o dziwo poród poszedł bardzo szybko i bez większych komplikacji. Tylko moja siostra nałykała się wód płodowych. Obie jako wczesniaki wylądowałysmy w inkubatorkach. Poza tym wszystko było w jak najlepszym porządku. Różnica czasu urodzonia - 5 minut :)

Agakru, a ty masz umowę na czas określony? Jeśłi tak i kończy się ona po 3 m-cu ciąży, to powinnaś mieć przedłużoną do dnia porodu.

Witam nowe dziewczyny :)
 
hej

marta jesli nigdy nie mialas problemow z tarczyca to mysle ,ze takie badanie nie jest obowiazkowe.
Ja sobie robilam rok temu w pl.,ale to dlatego ,ze od dawna podejrzewano u mnie tarczyce i kazdy lekarz zawsze mi na to zwracal uwage. Sprawdzilam i wyszlo ok....

poziomki poczekaj kilka dni, kup 'najwczesniejszy ' test i zobaczysz, bo moze tak jak piszesz termin wyjdzie ci na kwiecien,wiec moze jeszcze na tescie nic nie widac.


u mnie juz brzuszek lekko widoczny,ale to pewnie dlatego,ze brzuszka przed ciaza u mnie nie bylo w ogole,wiec jak go lekko wypycha to widac.

maya witaj :tak:
 
Pocieszam się tym że w żednej z poprzednich ciąż sikacz mi nigdy nie wyszedł;-)

ruda aaaaaaaaale fajnie co???? taka piłeczka hihi

Sabrinka kciuki bolą mnie od ściskania&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

W pon ide na bete
 
Włąsnie sie objadam winogronem- mniam! Chce sie któraś przyłączyć? Chętnie się podzielę:tak:

W kuchni pachnie paszecikiem, bo właśnie piekłam taki domowy- wyszedl pycha!!!

Jutro moja pierwsza wizyta u ginka -trzymajcie kciuki kobitki, choć to jeszcze nie usg będzie niestety:-(

Dziecię moje poszło spać, wiec mam chwilke czasu. Chyba pójde wsadze łeb pod kran:tak:
 
Włąsnie sie objadam winogronem- mniam! Chce sie któraś przyłączyć? Chętnie się podzielę:tak:

W kuchni pachnie paszecikiem, bo właśnie piekłam taki domowy- wyszedl pycha!!!

Jutro moja pierwsza wizyta u ginka -trzymajcie kciuki kobitki, choć to jeszcze nie usg będzie niestety:-(

Dziecię moje poszło spać, wiec mam chwilke czasu. Chyba pójde wsadze łeb pod kran:tak:

wpraszam się do Ciebie z chrzanikiem


Trzymam OGROOOMNE kciukasy za Twoją fasolcie&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&







 
reklama
ale Panie skrobią, a śpioch sobie zaspał:-D obudził mnie paskudny telefon i musiałam wstać.
echhh winogronaa też miałam wczoraj z nimi przeżycia, więc już się ich nie tykam:zawstydzona/y:
Sabrinka cieszę się, że plamienia ustały, wszystko się unormuje, to pewnie jednorazowo, ale nie przemęczaj się
marta pytałaś o TSH czy robimy, ja właśnie dostałam skierowanie na to badanie od ginka. przed ciążą w zimie robiłam badania na tarczycę, poniewaz miałam za wysoki poziom prolaktyny i lekarz twierdził, że to może być powodem moich poronien. jednak nic poza prolaktyną mi nie wyszło ponad normę. teraz powtarzam dla św. spokoju
poziomki nie stresować mi się tu
 
Ostatnia edycja:
Do góry