reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam Kochane!Chwilę mnie nie było bo internet mi szwankuje, ale widzę że jest nas o wiele więcej :tak:Bardzo mnie to cieszy.Ale miałam zaległości w czytaniu ,lecz już nadrobiłam :-).Witam Wszystkie nowe Panie!
Byłam w sobotę u doktoreczki i wszystko ok-dzidziuś jest na swoim miejscu :-)
Ponieważ mam nieregularne miesiączki to termin z usg wychodzi na 8 marca-Dzień Kobiet!!!:-D.Oczywiście mam porobić badania i za 3 tyg do kontroli.kupiłam wczoraj ciśnieniomierz,ponieważ w pierwszej ciąży było ciśnienie ,więc teraz muszę 3x dziennie mierzyć i notować :no:-masakra,no ale co zrobić.Powiedziała mi że serduszko naszego bobaska już bije :tak:.Bardzo się cieszę i już nie mogę się doczekać następnej wizyty!!!:-) U mnie już się zaczyna robić upał :wściekła/y: Pozdrawiam serdecznie!:-)
 
reklama
hej

dzis najchetniej wrocilabym spowrotem do lozka i nie wstawala przez pol dnia, taka spiaca jestem :confused2:

ana super ,ze z dzidziusiem wszystko w porzadku.
Ja musze czekac jeszcze prawie 3 tygodnie.

czy ktoras z was ma konflikt serologiczny?Bo my niestety tak ( Bartus ma krew po tacie rh+ .) Dostalam po porodzie zastrzyk. Teraz mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...
 
dzieńdobry laseczki :-D

ahhh...jak ja bym chciała mieć prawdopodobieństwo bliźniaków...:-D

ciesze się że wszystkie w tak dobrym humorku jesteście :-)

a ja jutro do ginka...juz nie mogę się doczekać :-) a samopoczucie u mnie wpożo...szczerze mówiąc to żadnych mdłości... jedyne co to upał doskwiera ale to chyba wszystkim...

pozdrawiam upalnie :-D
 
Witam Was serdecznie.
Ku wielkiej naszej radości przestałam plamić... Odetchnęliśmy z ulgą z Mężulkiem.

Ja też piszę się na bliźniaków! Niestety, prawdopodobieństwo - minimalne...

ana4 nam termin też wychodzi na 8 marzec. Pierwszy synek urodził się 5 marca :-)

magnoliaa ja też słyszałam od różnych ginekologów, że Duphaston i Luteina tak samo działają, więc po co masz przepłacać. Ja przy pierwszej (Maksymilian) i drugiej (tą poroniłam) ciąży brałam Duphaston, a teraz Luteinę i ją lepiej mój organizm przyjmuje. Budżet domowy też :-D

Chłodnego i spokojnego dnia Wam życzę - dobrze, że jesteście ;-)
- mim z Iskierką pod serduszkiem i Maksymilianem u boku
 
witam kochane! ja się czuję dokładnie jak ruda wstałam i jestem padnięta i śpiąca, najchętniej poszłabym znowu spać, a nie da się przy synku. do tego piersi mnie zaczeły już porządnie boleć po bokach. też narzekacie na takie bóle, czy was bardziej sutki bolą, bo wiem, że rożnie z tym jest?
ana ja również ciesze się, że z dzidzią jest wspaniale:-) a serduszko zacznie bić na dniach
futrzakowa też się denerwuję przed jutrzejszą wizytą. juz chciałabym wszystko wiedzieć. powodzenia, 3mam kciuki
mim ja również zażywałam duphaston i bardzo źle na niego reagowałam, chodziłam po ścianach, a i tak nie pomógł. teraz na luteinie czuję się o niebo lepiej, a i jak mówisz budżet domowy nie cierpi na tym.
 
Pierwszy dzień o tygodnia kiedy obudziłam się bez mdłości...az nieswojo się czuję :oo: ale chociaż zjem normalne sniadanie.
Czy którejś z Was zaokrąglił się brzuszek? Nie mówie tu o brzuszku ciążowym jakotakim tylko o takim mniej płaskim. Bo mi się zaokrąglił i wczoraj pytałam gin o to, to podobno moja bardzo rozpulchniona macica:happy: ale do tego stopnia że dżinsy mnie cisną i najchętniej chodziłabym z rozpietym guzikiem.
 
dzień dobry, witam się z samego rana :-) przyslijcie tu do nas troszkę tego upału, bo u nas znowu dzień chłodny,ale na szczęście nie pada :rofl2:
Zyczę Wam tych bliźniaków, ja w pierwszej ciązy też marzyłam żeby bliźniaki były :happy:

Mim to super, że przestałaś plamić i oby tak juz zostało :tak:

Futrzakowa u mnie też zadnych mdłości, mam nadzieje, że nie pojawią sie później :happy:
Czasem sie zastanawiam czy ja w ogóle w ciąży jestem, bo czuję się dobrze

86ruda my nie mamy konfliktu, ale moja znajoma ma z mężem i też jakiś tam zastrzyk dostała i w drugiej ciąży też i wszystko było dobrze:tak:

Ola4 witaj w gronie marcóweczek:happy:

Muszę sobie kawkę zrobić :sorry2:, bo zasypiam. Jutro wreszcie jedziemy do rodzinki na całe 2 tygodnie, juz nie mogę się doczekać. pozdrawiam :happy:
 
scarletka - o której masz jutro wizytę u gin?
u mnie podobnie z piersiami i to w zasadzie jest jedyny objaw... i tez bolą mnie po bokach - sutki póki co trzymają się bezboleśnie :-D a spiąca no może ciut jestem ale u mnie i bez ciąży to norma :-D

magnolia - z tym brzuszkiem to też mi się tak wydawało ale mój R. mówi że jest taki jak wcześniej a że troszkę i tak jestem zaokrąglona od tłuszczyku... to mogło mi się wydawać... pewnie taka autosugestia że może już coś widać :-D

mim - ciesze sie że plamienia minęły :-)

hehe...teściu się na mnie obraził że nie chcę jechać w nd 400km żeby popstrykać mu zdjęcia ( bo ma jakieś spotkanie z dalsza rodziną - a on ma hopla na punkcie drzewa genealogicznego itp) ... ale kurcze nie dość, że w ogóle nie chciałoby mi sie jechać to póki co nie chcę przeginać i troskzę muszę na siebie uważać i jak nie muszę to nie jadę :-) ale myślę że jak już teściów poinformujemy o dzidzi to się odbrazi :-D
 
Ostatnia edycja:
futrzakowa wizytę mam o 11:-) czyli piersiowe objawy mamy podobne
agnes frrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuu i moje ciepełko pofrunęło do ciebie, chociażby 5 stopni ci wysyłam, zawsze to coś:-D
magnolia mój brzuszek jeszcze jest w porządku, już nie mogę się doczekać kiedy zacznie mi przeszkadzać guzik od portek
 
reklama
Dziewczyny ja na szczęście ciąże mam pojedynczą i bardzo się z tego powodu cieszę :-),bo u mnie w rodzinie jest bardzo dużo bliźniaków :szok:-mnie to przeraża .Nie wiem czemu chciałybyście bliźniaki ? Owszem ładnie to wygląda ale u kogoś-ja się na to nie piszę.Jakby były to trzeba wychować ale powiem Wam że jest bardzo ciężko nawet z dziewczynkami.
Mnie też piersi boląąąą!!:tak:
 
Do góry