reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Czesc dziewczyny. Jestem tu nowa. Termin mam na 3 marca. Bylam u lekarza tydzien temu ale jeszcze w 40 dc nie bylo nic widac:(Zrobilam 3 testy i wszystki wyszly pozytywnie badanie Bhcg rowniez rosnie wiec mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku i na nastepnym usg 20 lipca bedzie widac bobaska:) Ciaza byla nie planowana i jeszcze do mnie i mojego M ta wiadomosc nie dotarla tak jak powinna:), mam nadzieje ze kolejne usg to zmieni:)
 
reklama
Halusien ponownie,
piszecie dziewczyny o blizniakach, u mnie jest tez prawdopodobienstwo ze bede miala dwojke:-) jestem z blizniaczek i w rodzinie to normalka z blizniakami,moze teraz kolej na mnie:-)
moja mamuska mowi ze najlepiej jest odrazu wychowac dwojke, jeden stres a dwoje odchowanych:-pmowi nawet ze z nami bylo latwiej niz z mooja starsza siostra:blink:
ma_dzi_ulka- moze poprostu powinnas zmienic lekarza, dla dobra fasolki warto isc do innego lekarza i porownac ktory lepszy.
trzymajcie sie cieplutko laski (jeszcze laski bo niedlugo bedziemy chodzily z ogromnymi brzuszkami:-)) lece grilowac, pa
 
ola4 gratuluję!

u mnie podobna sytuacja ,także nie planowaliśmy, ale oczywiście bardzo się z tego cieszymy, że będziemy rodzicami, na początku także mialam obawy, czy wszystko jest w porządku, ale po pierwszym usg wszystko mija, termin mam podobny :)

Trzymaj się ciepło!
 
ola4-gratki!!!

Ja wróciłam od gina. Moja szyjka ładnie zareagowała na hormony i się zwęziła już prawie całkowicie. Niestety duphaston bede brała prawdopodobnie do 20tygodnia....no cóż..najgorsze jest to że kosztuje niemało bo ok 40zł za opak a jedno starcza jedynie na tydzień:zawstydzona/y: Teraz lece już spać bo wykończona jestem
3majcie się ciężarówki:-)
 
Na poczatku byl wielki szok bo nie wydawalo mi sie ze w 22dc mozna zajsc w ciaze a jednak:)Teraz nie moge sie doczekac jak zobacze bijace serduszko, bede w 7 niebie:)). Mozna wiedziec, w ktorym tygodniu od ostatniej @ u Was byl widoczny bobas?
 
ola witamy! w poprzedniej ciąży byłam na usg w 6 tyg i było już widać, jednak serduszko jeszcze nie biło.
magnoliaa świetnie, że u was coraz lepiej i oby tak dalej do 40 tyg:-) ja jestem na luteinie dopochwowej i z refundacją 30 tabletek kosztuje mnie ok 3 zł:szok: może następnym razem popytaj czy nie można byłoby podmienić, bo te leki działają podobnie.
leneczka to mamy trzymać kciukaski za bliźniaki?:-)
 
ola witaj. niedlugo oboje oswoicie sie z mysla o dzidziusiu.
choc powiem ci,ze u nas planowane,ale i tak ciezko uwierzyc ze tam jest taka mala istotka ;) jak juz bede miala brzuszek i czula ruchy to wtedy bede na 100% pewna :-D
a malenstwo widac na usg zazwyczaj po 6 tyg. ciazy.
 
Teraz myslimy sobie ze pewnie za kilka misiecy bedziemy mowili dlaczego dopiero teraz:)No to u mnie moze byc jednak jeszcze "pusto" najgorsze jest to czekanie. Najchetniej zobaczylabym je na drugi dzien po spoznionej @ :))
 
reklama
Do góry