reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

pinka to ty tak bardziej profesjonalnie z tymi fotkami
Ja traktuje to raczej jako hobby. Zreszta musze przestudiowac jeszcze instrukcje i troche innych ksiazek. No i narazie robie na kitowym obiektywie.
Napisz mi czy u ciebie tez lampa sie 'zacina'? Jak robie fotki z lampa to czesto musze czekac przed zrobieniem kolejnego zdjecia bo pojawia sie napis 'busy' .A przy robieniu zdjec np. dzieciaka na urodzinach to byl to spory problem,i strasznie nas to denerwowalo. Czytalam,ze tak sie moze zdarzac,ale u nas zdarza sie to dosc czesto i non stop musielismy czekac..... i nie wiem czy isc z nim do serwisu czy tak juz musi byc ?

kochana u mnie tez sie tak dzieje ale nie czesto podam ci linka do bologa takiego chlopaka gdzie duzo na temat lampy blyskowej mozesz sie dowiedziec ,bo byc moze coss w ustawieniach nie współgra a jaki masz aparat i szkiełko??????

http://blog.koltys.net/2008/10/16/jak-uzywac-lampy-blyskowej/
 
reklama
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy:happy2: Właśnie wyrwałam się z łóżka na bazar po świeże owoce...tylko to wchodzi....mdłości:-( teraz siedze i zażeram się :-) Od wczoraj wie tesciowa i dzwoniła żeby powiedzieć ze ma wyrzuty sumienia ze wysłała mnie po sól, że musiałam dźwigać...1kg...:-D hehe...jest duży plus w tym naszym stanie...wszyscy myślą o nas tak ciepło :-D
Czyli żadna z was plamienia nie przechodziła... cieszę się bo to naprawde wielki stres a stres tu nie pomaga.

Dajcie znać kiedy miałyście lub będziecie miały pierwsze USG. To musi być niesamowite przeżycie zobaczyć maluszka po raz pierwszy. Ja swoje będę miała 23 czyli malec będzie miał wtedy 9 i pół tygodnia to już powienien być wielkości truskawki:-D

A na mdłości podobno pomaga zjedzenie biszkopcika w łóżku przed wstaniem...Ja nie próbowałam...zawsze zapominam dopisać je do listy zakupów
Morrgian- Gratki!!!! Niesamowite uczucie zobaczyć 2 krechy!!!

Aneta9981- nigdzie się nie wybieram...ZOSTAJE:-D
86ruda-teraz to ja nawet boje sie dotknąć odkurzacza, teraz przesadnie o siebie dbam i leże ...oj leże a obowiązki domowe tymczasowo przejąła mąż, teraz jest mega kochany, poza tym on mnie tak rozśmiesza: mówi ze napewno syn nam sie urodzi bo on wie co robił :-Dhehe a ja coś mam czuja na bliżniaki...podobno matki to czują ale okaże sie 23.07
 
pinka dziekuje,mam zwyklego canona 1000d, mysle tez nad dodatkowa lampa,ale to pewnie jeszcze dluugo poczekam,bo najpierw chcialabym dodatkowy obiektyw,no a i inne wydatki beda pierwsze....
magnolia ja slyszalam jeszcze o sucharkach przed wstaniem. Lub tez o podjadaniu migdalow,czy tez piciu herbatki imbirowej.... i chyba jeszcze cos tam bylo. Ale w 1szej ciazy nic na mnie nie dzialalo, i tak mnie mdlilo non stop... ;/
Ja mialam juz usg,ale to tylko dla potwierdzenia ciazy,bo byl sam pecherzyk. Nastepna wizyta za 3 tyg,wiec moze bede wiedziec cos wiecej.
z blizniakami to dopiero roboty..... przy jednym maluchu czasem nie wiadomo za co lapac a przy dwoch w jednym wieku to dopiero.No chyba ze spokojne to troche lepiej. A u was w rodzinie sa przypadki blizniakow?Bo jak nie to raczej male szanse.

A pomoc meza przy brzuszku-nieoceniona :p my narazie sprzatamy itd.razem,ale jak bede wiesza to juz pewnie duzo nie pomoge ;) no i ja siedze w domu,wiec zawsze cos tam zrobie,poki moge :))

Lecimy na zakupy i moze jakis plac zabaw. Do wieczora :)
 
Ostatnia edycja:
witam, ja juz po wizycie u lekarza. Przepisał mi oczywiście canesten, czyli odpowiednik clotrimazolu w pl i nie wiem co zrobić, bo lekarz powiedział, że w ciąży można stosować a na necie pisze , że nie wolno w pierwszym trymestrze. no i nie wiem co jest badziej niebezpieczne nieleczona infekcja czy ten lek:no:
Wiem, że panikuję:zawstydzona/y:, ale naprawdę nie chciałabym zaszkodzić maleństwu, już wolę się z tym dziadostwem męczyć przez 2 miesiące:-(
 
No to wyrzeźbiłam suwaczek...Jest jakaś opcja żebynie wklejać tego linku do niego cały czas pod postem tylko żeby pojawiał się zawsze ?? (sorki że takie techniczne sprawy na ciążowym):sorry:

 
Agnes2606- Myślę że clotrimazol możesz stosować, jest to lek który się praktycznie nie wchłania, działa miejscowo a powikłania grzybicy mogą być nieciekawe. Lek ten bardzo często jest przepisywany ciężarnym.

 
Magnoliaa - nie musisz wklejac suwaczka po kazdym poscie. Przewin sobie ekran an sama gore, tam po prawej sa "Ustawienia" Jak je klikniesz to rozwinie ci sie edycja twojego profilu. Po lewej stronie bedzie jako jedna z opcji "edytuj sygnature" kliknij na to i zobaczysz okno, do ktorego wkleisz swoj suwak, potem zapisujesz i tyle :)

Prosze jakie mamy uzdolnione artystycznie. ja uwielbiam fotografie (niestety tylko ogladac bo oko mam nie ten tegas do zdjec), ale za to bawi mnie fotomanipulacja i hobbystycznie sobie photoshoppuje :)
 
Agnes ja stosowałam tą maść w ciąży i było wszystko ok. dlatego jak ginek ci ją przepisał, to bierz. więcej szkody narobi nieleczona infekcja niż tygodniowa kuracja. tak jak magnolia napisała działa miejscowo i na pewno nie zaszkodzisz dzidziusiowi. Producenci na każdym leku piszą, że w ciąży nie wolno, tak się po prostu zabezpieczą na wszelki wypadek.
morrgian moje oko do zdjęć takie samo jak twoje:-D
 
Morrigan-dzieki :-D To było takie proste

Ja dziś ide na kontrole do gina i pewnie będę miała wyniki swojego wymazu.

86ruda-no z tymi bliźniakami to sprawa bardzo prawdopodobna bo mojego męża tata jest z bliźniaków, mojego taty siostra miała bliźniaki i moja babcia miała siostry bliźniaczki więc szanse na maxa a coś czuje że tak bedzie bo jak robiłam test to 2 dni Przed spodzoewaną @ a krechy były tak grube i wyraźne jakby to nie jedno ale dwa zarodki produkowały hCg
 
reklama
Halo bylam dzis u lekarza i masakra!!! Ci Angielscy lekarze to jest totalna porazka!!! spotkanie z polozna mam dopiero na 04.08 i ona dopiero mnie umowi w nastepnych 4 tygodniach na usg to juz bedzie jakis 13-14 tydzien skoro mi powiedzieli ze teraz juz 6-ty. Kazala mi tylko witaminy jesc i tyle!!!! ohhh...ide sie wykapac i nie bede was juz zadreczac!!!
pozdrowionka
 
Do góry