reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ja tez ostatnio z niczym zebrac sie nie moge.mam nadzieje, ze to sie zmieni niedlugo bo juz jestem zmeczona tym nic nie robieniem :-D

a i ja slyszalam,ze przy dwojce ma sie wiecej czasu niz przy jednym :-D oby to byla prawda......;-)

scarletka wspolczuje tak nic nie moc zjesc....to meczarnia
ja za to teraz nadrabiam, wciagnelam tabliczke czekolady,a teraz kanapki wcinam, obiadek jakis pozniej jak do sklepu sie wybiore.
A mdlosci nadal sa,ale jestem tak glodna ze staram sie nie zwracac uwagi na to jak to sie moze skonczyc :p

To prawda,ciekawe jak jest z 3??????:-)
 
reklama
ja mam to samo jestem na zwolnieniu i nic mi sie nie chce a jak juz zaczne cos robic to brakuje mi czasu ja nie wiem jak wy to robicie:)

Scarletka ojj nie masz za ciekawie ale moze wkrotce przejdzie:)

Poziomki ja na poczatku ciazy mialam to samo non stop siku i siku ledwo z domu wyszlam juz rozgladalam sie gdzie moze byc toaleta hehe a jak jechalismy na wakacje ledwo wsiadlam do autobusu i wyczekiwalam kiedy minal 2 godz zebym mogla skoczyc na siku:)to byla meczarnia teraz tez duzo sikam ale mniej niz wczesniej

Ruda jedz poki mozesz nie zaluj sobie tzn nie przejadaj sie bo to doprowadz do wymiotow przynajmniej u mnie ale jak tylko poczujesz glod do lec do lodowki:)
 
siusialam tak od 4tyg jeszcze zanim sie dowiedzialam myslalam ze sie pzeziebilam i tak do 7tygodnia a pozniej przeszlo:)ojj to wspolczuje mi jak sie chcialo to musialam od razu bo zaraz mnie bolalo
 
Normalnie mam takiego lenia ,że hej!! Nic a, nic mi się nie chce!!! koszmar :wściekła/y:
Dzis byłam na ,,szkolnych zakupach " SZOK jak dobrze ,że mam 1 dziecko w szkole , dziweczyny wydałam 450zł ,i podręczniki dostałam po koleżanki corce, tylko ćwiczenia ,zeszyty ,i inne duperele...(bez plecaka)

Odnośnie biustu , ja mam już gigantyczny , ale trzymam się zasady z poprzedniej ciąży(mama mi poleciła ma 5-ro dzieci i super biust) od chwili gdy poczułam ich ciężar śpię w staniku(sportowym) . Najważniejsze ,żeby nie poszły wiązadła pod biustem , bo ich juz nic nie naprwi (chyba ,że chirurg).
 
Od kilku godz. próbuje sie wczytać ile mogę w historię Waszego topiku:). Widzę że piszecie dosłownie o wszystkim- sweet:):-)Tym milej będzie się przyłączyć.
Temat biustu...hm...dla mnie masakra..przed ciążą miałam rozmiar 75F teraz to w 1/2 staników się nie mieszczę a i większych nie mogę znaleźć w mojej okolicy. Niestety puki co daleko się wybierać nie mogę- miałam już przejścia ze szpitalami- leżałam w sumie 12 dni żeby utrzymać ciąże bo miałam krwiaki. Ale już zniknęły, tylko jestem jeszcze troszkę słaba wiec daleko się od domku nie oddalam:)
Dodam że terminy mam dwa (bo mam dwóch lekarzy:) na 28.02/1.03 i spodziewam się bliźniaków:)
buźka:-)
 
Od kilku godz. próbuje sie wczytać ile mogę w historię Waszego topiku:). Widzę że piszecie dosłownie o wszystkim- sweet:):-)Tym milej będzie się przyłączyć.
Temat biustu...hm...dla mnie masakra..przed ciążą miałam rozmiar 75F teraz to w 1/2 staników się nie mieszczę a i większych nie mogę znaleźć w mojej okolicy. Niestety puki co daleko się wybierać nie mogę- miałam już przejścia ze szpitalami- leżałam w sumie 12 dni żeby utrzymać ciąże bo miałam krwiaki. Ale już zniknęły, tylko jestem jeszcze troszkę słaba wiec daleko się od domku nie oddalam:)
Dodam że terminy mam dwa (bo mam dwóch lekarzy:) na 28.02/1.03 i spodziewam się bliźniaków:)
buźka:-)

Oo RANY!!! BLIZNIAKI SUUUUUUUUPER!!!:-) witam i GRRRATULUJĘ !!!:-D

Ja w 1 ciąży też leżałam w szpitalu najpierw w 10 tyg a potem 3 ostatnie m-ce więc wiem czym to pachnie:eek: Trzymam za Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&macno
 
Ostatnia edycja:
Normalnie mam takiego lenia ,że hej!! Nic a, nic mi się nie chce!!! koszmar :wściekła/y:
Dzis byłam na ,,szkolnych zakupach " SZOK jak dobrze ,że mam 1 dziecko w szkole , dziweczyny wydałam 450zł ,i podręczniki dostałam po koleżanki corce, tylko ćwiczenia ,zeszyty ,i inne duperele...(bez plecaka)

Odnośnie biustu , ja mam już gigantyczny , ale trzymam się zasady z poprzedniej ciąży(mama mi poleciła ma 5-ro dzieci i super biust) od chwili gdy poczułam ich ciężar śpię w staniku(sportowym) . Najważniejsze ,żeby nie poszły wiązadła pod biustem , bo ich juz nic nie naprwi (chyba ,że chirurg).

Kasieńka nawet mi nie przypominaj ja jeszcze Gosi nic nie kupiłam do 4 klasy:szok:
A co do staników to masz racje ja w obydwu ciążach chodziłam na okrągło i jak narazie grawitacja łaskawie się ze mną obeszła:tak:
 
reklama
Do góry