reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam marcóweczki !!!:-)
U mnie od rana nie było wody ale udało mi się trochę nałapać ledwo ledwo leciała jeszcze bo za chwilę to ani kropeczki nie było.Posprzątałam wszystko,śmieci wyrzuciłam a tu woda z kranu leci-myślałam że się wścieknę :angry: w dodatku zaczęło lać
Dziewczyny też muszę się wziąść za prasowanie-nawet wszystko już przygotowane ale zaglądnęłam jeszcze tutaj.
poziomki oby wszystko było dobrze -trzymam kciuki;-)
nim nie martw się nie jesteś tutaj najgrubsza-bo jestem ja ,ale moje E też tak na styk-masakra!!!:zawstydzona/y:
 
reklama
Witam dziewczyny :-)
poziomki, trzymaj się i wierz mocno, że wszystko będzie dobrze. Uwarzaj na siebie...

Ja na obiad chłopakom dziś serwuję zupkę kalafiorową i babki z rabarbarem na deser.
Piersi i u mnie powiększają się. Najgorsze, że miseczka E robi się ciasna... :-(

Życzę Wam dobrego dnia;-)
- mim z Iskierką i chłopakami

To Ty wypasiona babeczka jesteś;-) ja też:-)

Za mną strasznie kwaśna pomidorówka chodzi:tak:
 
Ostatnia edycja:
a ja wcinam czekolade :szok: i nie moge sie odczepic a mdli mnie.....

oj zjadlabym kopytka...... ale nie wiem czy mam ziemniaki w domu :eek:
ostatnio robilam do obiadu kalafior plus troche brokulu podsmazane na maselku i bulce tartej.... mniam! dzis tez mam ochote na to tylko bulka tarta tez sie skonczyla ;/
chyba bede musiala do sklepu skoczyc,ale to jak juz mlody bedzie po drzemce.
 
nie mowcie mi nic o piersiach ja mam niby d ale jest wielkie i lepiej zeby wieksze nie urosly bo ja juz mam problem z kupnem stanika a co bedzie pozniej:|

ale jestem glodna a juz dzis zjadlam dwa siadania:(
 
hej :)
Ana4 o nie nie moja droga, najgrubsza to ja tu jestem !
U mnie dziś na obiadek wątrubeczka indycza z ziemniakami i kolorowa suróweczka :> a na śniadanie opędzlowałam 0.5 kg małosolnych ogurasków :O
Pozdrawiam :)
 
Mitres ale mi narobilas ochoty na watrobke:-p juz dawno nie jadlam. Zawsze jak jestem w Polsce to mamusia mi robi moje ulubione dania-watróbke wlasnie ,kopytka, kluski z kapustka mmmmmm ale sobie sama smaka robie :eek:
U mnie juz obiadek gotowy -dzisiaj rybka i tez trzeba by sie wziasc za prasowanie a potem jeszcze na 16 do pracy :no:
A z biustem to sie nie dogodzi za male zle za duze jeszcze gorzej :baffled: U mnie B i narazie nie zapowiada sie na zmiany :-D

Poziomki- trzymaj sie , wszystko bedzie ok
 
Ludu, na dole schaboszczaki smażą:crazy:!
Kopytka muszą poczekać bo jajka mi wybyły a rozpadało się a z tego co mam w lodówce to chyba tylko kanapki wyjdą:confused2:.
Ubrania poskładane do prasowania i siadłam do Was chwilkę odpocząć:tak::-).
 
reklama
Do góry