reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hej dziewczyny ja dzis znowu sie zle czuje.Wlasnie zjadlam obiad ktory zrobil moj m bo ja nie moge patrzec na jedzenie.:wściekła/y:Ciekawe jak dlugo zostanie w zoladku:-D
Scarletka wspolczuje jak moglam jesc to teraz nie moge to kara za to ze tyle pisalam o tym jedzeniu:-D
milutek gratuluje podwojnego szczescia;-)
 
reklama
Milutek bliźniaki :) coś pięknego.
jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży, to moja siostra z nadzieją w głosie powiedziała, że może będą bliźniaki.
no ale jednak tylko jedna fasolka jest u mnie.
czasem sobie myślę, że może dwójeczka naraz to byłoby całkiem fajne rozwiązanie.
ehh, rozmarzyłam się.
 
Witam i gratuluje Milutek:-)

Znajoma znajomej tez jest w ciazy,dokładnie nie wiem na kiedy ma termin ale chyba tez luty-marzec i lezała trzy tygodnie w domu z wymiotami i goraczka(wszystkim mowili ze to grypa zoładkowa) potem wyladowała w szpitalu na tydzien na kroplowkach i miała jeszcze krwawienia,juz sie wszystko unormowało a ja pare dni temu dowiedziałam sie ze ona bedzie miała blizniaki a dzis juz wiem ze to trojaczki,az nie mogłam uwierzyc:szok:.Rok temu miała poronienie to teraz ja wynagrodzili potrojnie;-).Mam nadzieje ze u mnie skonczy sie na jednej fasolce:-)

Ola a właściwie to co ty masz z tym sercem? Czytałam twój post na temat ewentualnego cc. Ja mam arytmię.
 
Witam Marcóweczki :))
dołączam do Was z radością ale też i wielkim strachem, gdyż to moja druga ciąża, w przeciągu ostatniego roku...
niestety pierwszej nie udało mi się dotrzymać
ale teraz jestem pełna nadziei, że tym razem się uda!
Nasz termin to - 18.03.2011 :happy:
 
Hej witajcie wszystkie!!! Długo się nie odzywałam .... W zeszłym tygodniu poszłam na usg. doktor stwierdził że " zarodek jest za płaski" i na jego oko nie jest dobrze i wogóle podejrzewa ze ciąza się nie rowija.... SZok jaki przeżyłam to nic szkoda słów.... Zostawili mnie w szpitalu, porobili badania beta rosła jak szalona więc stwierdzili że jednak ciąza rośnie- dwa dni i noce wyjęte z życiorysu. Dziś byłam na wizycie u ginka i zrobił usg- serduszko puka pięknie pęcherzyk okraglutki, tyle że ciąza drobna, tzn mała jak na początek 9 tygodnia. Dostałam zakaz robienia czegokolwiek w domu w pracy- zwolnienie, i seksu , nie wspominając o dźwiagniu i innych rzeczach. Do tego mam brać luteine dwa razy dziennie i naprawde się oszczędzać. Jestem podenerowoana bo w pierwszej ciązy kompletnie nic sie nie działo a to że w ciązy jestem to przypominał mi rasnący brzusio i apetyt. Teraz jest zupełnie inaczej- brzuch napięty, piersi wieksze i bolące, no i te wiadomości. Tak wiec jestem na zwolnieniu i do końca umowy jaką mam czyli do połowy wrzesnia jestem na L4. Córa(lat 4) się cieszy bo ma mamusie dla siebie na cały dzień heheheh. Pozdrawiam Was i życzę jak najmniej dolegliwości .
 
Milutek -gratuluje podwojnego szczescia :-)
Fantasia-witam i gratuluje :-)
Agakru- trzymaj siei odpoczywaj , napewno wszystko bedzie dobrze:tak:
Ja wlasnie wrócilam z pracy i odrazu rzucilam sie na jedzenie :-D Jutro na rano ale tylko 2 godzinki i potem na wizyte z polozna lece .
 
trojaczki to dopiero numer:-)
fifi widzę, że objawowo idziemy łeb w łeb, najpierw nic tylko jedzonko, a teraz z tego przeżarstwa zdychamy. trzymaj się biedulko!
agakru cieszę się, że u ciebie się wyjaśniło i z dzidzią jest dobrze. oszczędzaj się jak nakazał ginek i wszystko się ułoży. ja też na lekach i muszę się oszczędzać, ale dla fasolki zrobimy wszystko:-)
fantasia rozgość się u nas!
 
reklama
Jak się dowiedziałam że będą bliźniaki to byłam długo w szoku- poprosiłam o zdjęcie i gapiłam się w nie przez kilka dni zanim to do mnie dotarło. Szczerze to mam nadzieje ze to bedzie cc- bo jedyne przed czym mam lęka to przed porodem naturalnym aż dwóch szkrabów:)
co do tego czy mam jakieś obawy- to która znas ich nie ma? Ale nie ja pierwsza i nie ja ostatnia będę mieć więcej niż jednego bobaska:)
 
Do góry