reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Malina heh po praktycznie jednym zdaniu tak mnie ocenił hihi za to ja sie śmiałam do mojego m że jak hipopotam musze wyglądać bo Twój Tomek stwierdził " ale Pani to już chyba niedługo" szczere a jakie prawdziwe
i widze że wątek poszedł w ruch wydaje mi sie że zda egzamin i nie zaginie

odebrałam wyniki białka brak ufffff
 
reklama
Papcia bo ja mu powiedziałam, że zanim ta paczka z podkładami dojdzie, to już dawno będziesz z Lenką w domu ;)
Cieszę się, że wyniki masz ok. :* ale ciekawe czy przez to ciśnienie nie skończy się na cc.. myślałaś o tym??
 
No dziewczyny, ostatnia noc i kolejne dwie to największe oblężenie porodówek. Mamy pełnię a to podobno sprzyja porodom. Ciekawa jestem jak ten księżyc zadziała na nas ile dziewczyn się rozpakuje. Ja dziś czuję jakiś niewyjaśniony spokój, cała moja rodzinka chodzi jak połamana bo każdego coś boli a ja nic energia jest humor dopisuje. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie???
 
Właśnie zadzwoniłam do szwagierki i ją postraszyłam pełnią. Moje maleństwo urodziło się po 2 dniach od pełni, może i jej się uda. Byłyby równe 4 tygodnie różnicy między naszymi dzieciaczkami.

A ja dzisiaj z jednej strony wkurzona, bo pani doktor nie było na umówionej wizycie, bo zachorowała, a następny wolny termin w przychodni był na 7 kwietnia. Nie chcę czekać tyle czasu i umówiliśmy na jutro wizytę domową prywatnie, ale szlag mnie trafił. Niepotrzebnie się z dzieckiem telepaliśmy.
Za to zrobiłam wreszcie belejaż i przekwitłam prawie 5 godzin u fryzjerki! Mąż sobie pięknie poradził, ale jakoś mi nieswojo było. Na szczęście włoski ładnie mi wyszły, mimo, że jak praktyczna mamusia, zrobiłam włosy sporo ciemniejsze, żeby odrostów nie było widać. No i bye bye perłowy blondzie :-(
 
witam sie ja tez jakos srednio mam czas na bb :-( moze niebawem rytm dnia malej sie jakos unormuje i czesciej uda mi sie tu zagladac.Mala spi calkiem ladnie chociaz dzis musialam ja utulic bo chyba miala jakis koszmary :tak: tak sie bidna meczyla a cyca nie chciala poki co mala jest calkiem grzeczna chociaz przebierania nie lubi i walczy wtedy ile sil w płucach i w nogach :sorry:
trzymam kciuki za nierozpakowane marcoweczki zeby juz na dniach wasze kruszynki byly obok
 
Malina Ginka nic nie mówiła o cc pewnie okarze sie w trakcie

Ciekawe co z tą pełnią może faktycznie coś sie u mnie rozkręci bo jak mnie w nocy zaczeły męczyć bóle @ to są do teraz znikają na moment i wracają jak bumerang a swoją drogą to czym bliżej tym ja sie czuje bardziej nie gotowa zaraz ide sie wypluskać we wannie wezne krzyżoweczke i w końcu dzisiaj zasne z m u boku a on tylko chodzi i sie śmieje bo jakiś specjalny trunek sie przegryza na powitanie Lenki na świecie przez facetów i podobno jutro już bedzie gotowy, a ja jako praktyczna żona nakazałam mu robić pępkowe jak będe w szpitalu bo nie wyobrażam sobie chmary facetów odrazu po wyjściu z mała do domu
 
Dziewczyny jak ja tak czytam ile te wasze skraby jedza to ja sie zalamuje... Moja w dzien potrafi sie obudzic co 5 h i jesc z 10 minut po czym spi dalej kolejne 3... ona zaczyna posiedzenie przy cycku poznym wieczorem..kolo 23 i wtedy mam ja na cycku prawie non stop do 5 rano... chyba za szybko na przestawienie jej. Z drugiej strony w zasadzie wcale nie placze wiec chyba glodna nie jest... sama nie wiem;/ martwi mnie to jej jedzenie.
Masala - u mnie podobnie, tak to jest jak malutka dużo śpi to potem musi swoje przy cycu nadrobić ;-) u mnie to wypada w dzień, u Ciebie gorzej bo w nocy.
Ale np. dziś i wczoraj spała caly dzień, byly tylko pobudki na zmianę pieluchy i cyca :-)

Nasz rekord dziś 10 kup i prawie tyle samo siku :szok: a jeszcze kilka dni temu się dziwiłam jak sikała raz na dobę heh

U Was też kupki strzelające?
 
ale cisza i spokój...
dzisiaj od 15 Zosia trochę marudziła, nie chciała w ogóle spać i tylko domagała się cyca...Hanka też marudna więc padam choć do pomocy jest mama i emek...dzisiaj moja Hania była zasmucona że na jej prośby "Zosiu wstań, Zosi czytaj" siostra nie reaguje:-D trudno jej zrozumieć, że Zosieńka tego nie potrafi...
Papcia cieszę się że wyniki pozytywne, teraz tylko czekać jak się rozkręci akcja:tak:
Pastela nie wiem co masz na myśli że kupki są strzelające, ja tylko mogę stwierdzić że jak Zosia zacznie robić kupkę to czasem słychać na cały dom:-D
masala wydaje mi się że nasze dzieciaczki muszą sobie to wszystko uregulować z tym spaniem i jedzeniem i miejmy nadzieję że jak już to uczynią to będzie to z korzyścią dla naszego nocnego wypoczynku;-) jeśli Twoja córcia nie płacze to na pewno nie jest głodna, w przeciwnym razie dała by Ci znać:-) u mnie dzisiaj było jedzenie w nocy co 3 godz. a potem spanie aż do godz.15, a całe południe wisiała na cycu, zasnęła w końcu około 20.30...teraz czekam jaka będzie nocka...
ciekawe jak tam EWI???
 
reklama
ja tylko wpadam powiedziec wam Dobrej i w miare spokojnej nocki!!!!!!!!!!!!1


gardlo mnie boli pokarm chyba juz na dobre sie skonczył i mam mega zły humor................. dobranoc
 
Do góry