reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Tulip a jakie nagrody? może i ja jeszcze doczekam haha ja tez w małej mieścinie rodzę więc różnie to moze być, tym bardziej że szpital biedny. Ale może mnie nie okłamywała. A do 1 kwietnia to już bliziutko;)

Papcia to sprawdź najlepiej jeśli masz jakieś podejrzenia. Bo jakos rzeczywiście dziwnie że tak szybko jej te wyniki wyszły mimo że miała robione badania po Tobie.

Wierka Hars to z 10 dni przenosiła wiec te zawody to jeszcze nie wygrane no chyba że brać pod uwagę dzień porodu ;)

Mała mi się tak wierci w brzuchu jakby chciała bokiem sama wyjść... Chyba jej już bardzo ciasno...

Ruda wyczytałam dzisiaj na forum wpis jakiejś laski że jej pomogło chodzenie po podłodze na czworaka jak pies. Moze w akcie desperacji i ja to zacznę praktykować hahahaha

Katjusza Ty dawaj jakieś szamańskie wywoływanie odpraw żebysmy już porodziły bo kciuki to już nic nie pomagają!

Bosa może byś namówiła Stelkę na małe kciuczki;) powiedź że ciocia Ewelina już ledwo się czołga i trzeba jej pomóc;)
 
Ostatnia edycja:
Witam ponownie po krótkiej (2,5h :-p) drzemce ... musiałam odespać noc. M w pracy od 7-19, pogoda do d*** ani na spacer ... Mała sie ociąga ... no to pomarudziłam troche :p
Aaaa Bosa ... ja też poprosze o kciuki od Stelki, może wtedy ruszy sie na dobre ;-)
 
Ewi bidulko widzę, że masz już zupełnie dosyć :* Pocieszyć Cię? Korzystaj z ostatnich chwil możności jedzenia wszystkiego i spania do oporu :D Ja wymiękam powoli.. Nie dość, że już mi nic nie smakuje chociaż wcale nie mam takiej drastycznej diety, akurat ochotę mam na to, co nie wolno - na czekoladę, orzechy, frytki i ogólnie jakiekolwiek żarcie z knajpy, to jeszcze ilość snu na dobę nie przekracza średnio 3-5h, w dzień próbuję chociaż małą drzemkę sobie zrobić, ale Jasiek by ciągle wisiał na cycku, albo w domu coś do zrobienia, albo jak już przysnę to obudzi mnie tel, listonosz albo jeszcze co inne.. ciekawe jak długo można tak pociągnąć.. eMka miałam dzisiaj aż 3h, ponocy wstał o 12ej, zjadł, wziął prysznic, ponosił Jasia i przed 15stą pojechał, wróci po północy i wtedy mam nadzieję, że w weekend jak on przejmie noszenie, lulanie, bekanie to trochę odpocznę..
 
Malinka to telepatia chyba bo własnie czytałam Twój opis porodu i sobie powyłam:) mam już dosyć bo czekam i czekam i nic. Już po terminie to tylko ja i Ruda zostałyśmy i codziennie ktoś się rozpakowuje a ja dalej czekam i czekam... I jeszcze mam leżeć od jutra w szpitalu i tam czekać bez swojego łóżeczka, netu, tv... No to pomarudziłam:(
 
Ewi - właśnie odtańczyłyśmy z Natalką szamański taniec wedle Twojego życzenia, mam nadzieję, że pomoże

Malinka - a ja dostaję szału, bo od kolejnej osoby dostałam dziś w prezencie dla młodej mamy zajebisty prezent - czekoladki! :-|
 
Hahaha ja wczoraj dostałam kawę i czekolady :D Kiedy próbujesz z czekoladą Katjuszka?? Ja poczekam aż Jasiek skończy miesiąc i spróbuję ze zwykłą mleczną, odczekam te 3 dni i jak nic się nie pojawi to będę jadła :) Wysypiasz się jakoś??
 
Ewi nie smutaj. Przecież twój suwaczek mówi ze cudu dokonalas.
Dla ciebie będzie specjalna nagroda pocieszenia! Zwalniam cię z zawodów.

Malinka zabijesz mnie ale po twoim poście siegam po kolejne ptasie mleczko
 
reklama
Katjusza czekoladki możesz zapakować i mi wysłać;) mi przecież wolno a szkoda żeby się zmarnowały;) no i czekamy na rezultaty tańca;)

Malinka w poniedziałek tydzień temu ważyła ok 3300g a teraz po 10 dniach to nie mam pojecia ile mogła urosnąć?!

Tulip to ja już nie moge się doczekać tej nagrody pocieszenia;)
 
Do góry