reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dzień dobry Wszystkim ...
Sie melduje w dwupaku. Wczoraj wieczorem nie umiałam sie z sofy podnieść i ból podczas chodzenia. W nocy jako tako ale i tak nie spałam ... a rano żadnych większych oznak rozpakowywania sie ... jedynie lekkie nieregularne skurcze. By sie to już rozkręciło na dobre a nie tak w ratach.
Jak już udało sie kimnąć to śniło mi sie że Harsh sie rozpakowała i proszę :tak:
 
reklama
LOkata Ty sie na kwietnia szykuj jak ja:)

No Harsh pocisła w końcu biedulka sie rozpkowała:)

a ja wczoraj dostałąm poczta wypis ze szpitala i zaraz bede dzwonic do ginki bo coś pochrzanili w rozpoznanie mam wpisane cholestaza i obrzeki i wpisane wyniki bada z krwi których nie miałam robionych bo nawet mi krwi nie pobierali i teraz spanikowałam czy aby napewno te wyniki co mi dali moczu są moje i czy napewno nie ma zatrucia ja pitole chyba oszaleje niech ta ciążą już sie kończy bo chce mieć Lenke całą i zdrową przy sobie
 
Ja dzisiaj ostatni dzień na forum i jutro ze spakowaną torbą jadę na patologię i zostaję już do porodu. Niestety nie będę miała dostępu do internetu ale smsowo poinformuję kogoś co i jak;)

Ruda coś słabo nas wymasowali skoro nic się nie dzieje hehe

Patik witaj na forum! Ale mnie wycyckałyście w tej kolejce;) normalnie zostałam wypchana;) fajnie że Hania nie zazdrosna o Zosię;) Niedługo będą się razem bawić;)
 
lokata to szybko bo ja mam termin 2dni po Tobie i wstawke na oddział mam na 4kwietnia ale zaraz będe miała telefon od ginki i może sie coś zmieni bo aż cała chodze z nerwów

Ewi melduj melduj cioci papci bo ja tu chyba w takim razie jako koneserka zostane
 
harsh wreszcie sie udalo ;-)

pogoda u nas okropna pada a wrecz leje :no:
emilka wczoraj byla mega marudna od 16 do 24 sie awanturowala i ciagle cyc i cyc bylam bliska rozpaczy :baffled: no ale dzis juz jest ok :-)
 
papcia ... daj znać czy wyjaśnili tą pomyłkę ... żeby tak stresować Kobiete w ciąży :no:
Ewi82 ... no to w szpitalu sie Tobą ładnie zajmą i w końcu doczekasz sie Maleństwa :tak:
 
Ewe zobacz 6dni na świecie a juz sie awanturuje :)


lokata dzwoniła niby ona sprawdziła w szpitalu i jest wszystko ok ale kurde ja nie jestem pewna i i zrobie w razie w jutro badanie moczu na własną ręke bo teraz już nie ma żartów tym bardziej że ginki od poniedziałku nie ma przez tydzień a ja wole wiedzieć wszystko na 100% i niech mnie w razie w kładą do szpitala albo tną bo zwariuje zanim urodze
tym bardziej że wszyscy na obchodzi w piatek byli zdziwieni że nie ma moich wyników moczu bo miały być w czwartek popołudniu kuźwa że u mnie labolatoria działają tylko od rana
 
Ostatnia edycja:
papcia ... może faktycznie dla świętego spokoju zrób badania na własną rękę. Na pewno jest dobrze a Ty tylko sie niepotrzebnie stresujesz :/
 
reklama
Do góry